• ۱۳۹۸ شنبه ۲ شهريور
  • اِسَّبِت ٢٢ ذو الحجه ١٤٤۰
  • Saturday, August 24, 2019

 

بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی دکتر غرضی اصفهان، وابسته به سازمان تامین اجتماعی است که در چارچوب قوانین و مقررات وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، قطب خدمت رسانی به آحاد جامعه در منطقه شمال شهر اصفهان است. این بیمارستان، یکی از بیمارستان های ملکی سازمان تامین اجتماعی در استان اصفهان می‏ باشد که در شهریور ماه سال ١٣٧٥، در زمینی به مساحت ٩١٢٤٠ متر مربع با زیر بنای ٢٧٠٠٠ متر مربع و ٣٠٠٠٠ متر مربع فضای سبز و برمبنای احساس نیاز مدیریت درمان استان به تاسیس بیمارستانی در شمال شهر اصفهان افتتاح و مورد بهره برداری قرار گرفت.

این بیمارستان دارای ظرفیت ٢٥٦ تخت می‏باشد که تا سال ١٣٩٢ ، ٢٥٤ تخت آن به صورت فعال مورد استفاده قرار گرفته است و با توجه به شمار روز افزون مراجعین، بهره برداری از تعداد بیشتری تخت، برای سال های آتی، ضروری به نظر می‏ رسد.
خدمات این بیمارستان در سه بخش  سرپایی (درمانگاه)، بخشهای بستری  و خدمات پاراکلینیک به مراجعین ارایه می گردد. امید است با پیگیری و تحقق اهداف کیفی و بهبود  مداوم اثر بخشی نظام مدیریت کیفیت بیمارستان شاهد رضایت خاطر روز افزون مراجعین و دلپذیر شدن محیط کار کارکنان باشیم. 

خدمات مختلفی در این مرکز به بیماران ارائه می شود که خدمات اورژانس، داخلی، گوارش، عفونی، اعصاب و روان،قلب و عروق، ارولوژی، ارولوژی، ارتوپدی، ENT، چشم‌پزشکی، جراحی عمومی، زنان و زایمان، کودکان، خدمات سرپایی و پاراکلینیک شامل آزمایشگاه، پاتولوژی، فیزیوتراپی، داروخانه، رادیولوژی ، سونوگرافی،سی تی اسکن، اکوکاردیوگرافی، نوار قلب، تست ورزش، هولتر مانیتورینگ، آندوسکوپی، ادیومتری، اپتومتری و درمانگاه های تخصصی و فوق تخصصی از جمله این خدمات هستند.