زمان انتشار: ۱۳۹۸ چهارشنبه ۳۰ مرداد ساعت 13:01 تاریخ بروزرسانی : ۱۳۹۸/۵/۳۰ ساعت 13:00    تعداد بازدید: 33    کد مطلب: 86345

نماینده ولی فقیه در منطقه کردستان :
وظایف و مسئولیت های وزارت تعاون ؛ کار و رفاه اجتماعی در ایجاد اشتغال و رفاه اجتماعی یک وظیفه حیاتی و بی بدیل است.
ششمین جلسه مدیران عضو شورای هماهنگی ادارات تابعه وزارت تعاون ؛ کار و رفاه اجتماعی استان کردستان با حضور حضرت آیت الله حسینی شاهرودی نماینده ولی فقیه در منطقه کردستان برگزار گردید .


به گزارش روابط عمومی مدیریت درمان تامین اجتماعی استان کردستان ؛ حضرت آیت الله سید محمد حسینی شاهرودی نماینده ولی فقیه و نماینده منتخب مردم کردستان در مجلس خبرگان رهبری در این نشست که به مناسبت فرارسیدن هفته دولت برگزار شد،اظهار داشت: مجموعه دستگاه‌های تابعه وزارت کارمسئولیت‌های خطیری در خدمت رسانی به جامعه گسترده و انبوه مخاطبان سازمانی این وزارتخانه در استان دارند که امیدواریم با ظرفیت‌های مناسبی که در مجموعه این دستگاه‌ها وجود دارد، شاهد روند رو به رشد تحقق این وظایف خطیر در استان باشیم.
حسینی شاهرودی سپس با بیان اینکه در حوزه رونق تولید و ایجاد اشتغال موانع و چالشهایی فراروی سرمایه گذاران وجود دارد، گفت: باید با تدبیر مناسب و اتخاذ راهکارهای اثربخش مسیر فعالیت سرمایه گذاران را فراهم کنیم.
وی در جمع مدیران عضو شورای هماهنگی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در کردستان خواستار تسهیل گری در صدور مجوزهای سرمایه‌گذاری در استان شد و افزود: گاهی اوقات بروکراسی شدید اداری نه تنها به اجرای قانون کمک نمی‌کند بلکه باعث فرار سرمایه گذاران و تولید کنندگان می شود.
نماینده ولی فقیه در کردستان در پایان تاکید کرد: اقدامات و عملکرد صورت گرفته دستگاه های تابعه وزارت تعاون ؛ کار و رفاه اجتماعی در کردستان به ویژه در حوزه اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی شایسته قدردانی و تقدیر است.
لازم بذکر است در این جلسه هر یک از مدیران عضو شورای هماهنگی ادارات تابعه وزارت تعاون ؛ کار و رفاه اجتماعی به بیان دیدگاهها و گزارشی از مجموعه فعالیت ها و اقدامات انجام شده در ادارات تحت امر را تشریح نمودند . 

به صفحه رسمی اینستاگرام سازمان تامین اجتماعی بپیوندید
کلید واژه
 

ارسال نظر
۱۰۰
captcha