زمان انتشار: ۱۳۹۸ يکشنبه ۱۳ مرداد ساعت 11:37 تاریخ بروزرسانی : ۱۳۹۸/۵/۱۳ ساعت 11:33    تعداد بازدید: 50    کد مطلب: 85699

بازدید سرزده فرماندار بانه از درمانگاه تامین اجتماعی بانه
مهندس محمد امین زاده سرپرست فرمانداری شهرستان بانه صبح روز پنجشنبه مورخ 10 مرداد ماه سال جاری بصورت سرزده از درمانگاه تامین اجتماعی این شهرستان بازدید کرد .


به گزارش روابط عمومی مدیریت درمان تامین اجتماعی استان کردستان ؛ مهندس محمد امین زاده سرپرست فرمانداری شهرستان بانه در این بازدید با اشاره به اهمیت حوزه بهداشت و درمان در زمینه سلامت افراد جامعه، بر ضرورت ارائه خدمات مطلوب، رفع مشکلات مراجعه کنندگان، ارتقای خدمات پزشکی و آزمایشگاهی و افزایش رضایتمندی مردم تاکید کرد.
وی پاسخگو بودن و خدمات با کیفیت را لازمه فعالیت درمانگاه تامین اجتماعی در زمینه خدمت‌رسانی به جامعه هدف بیان کرد و گفت: هم اکنون نزدیک به 13 هزار بیمه شده اصلی با بیش از 36 هزار نفر بیمه شده تبعی در بانه از خدمات تامین اجتماعی و خدمات درمانی این درمانگاه استفاده می‌کنند.
دکتر مطلب عباسی سرپرست درمانگاه تامین اجتماعی بانه هم با قدردانی از بازدید سرپرست فرمانداری بانه و دغدغه ایشان در زمینه خدمات رسانی به بیمه شدگان، توضیحات آماری لازم در زمینه خدمات انجام شده ، رسالت سازمان در حوزه درمان بالاخص در شهرستانهای مرزی و کم برخوردار ،برنامه های توسعه ای آتی،فرآیند بررسی انتقادات و پیشنهادات و نیز فرآیند نوبت دهی الکترونیک ارایه نمودند.
گفتنی است درمانگاه تامین اجتماعی شهرستان بانه از چند ماه قبل فعالیت خود را آغاز نموده و هم اکنون با دارا بودن بخش های مختلف شامل پذیرش، درمانگاه عمومی، داروخانه، اورژانس، تحت نظر ، فناوری‌، واحدهای اداری و آمبولانس قادر است در زمینه های پزشکی عمومی،دارویی،دندانپزشکی، مامایی،اورژانس، تزریقات، پانسمان و آزمایشگاه به بیمه شدگان سازمان تامین اجتماعی خدمات ارائه نماید.

به صفحه رسمی اینستاگرام سازمان تامین اجتماعی بپیوندید
کلید واژه
 

ارسال نظر
۱۰۰
captcha