• ۱۳۹۸ شنبه ۳۰ شهريور
  • اِسَّبِت ٢١ محرم ١٤٤١
  • Saturday, September 21, 2019
کلیدواژه: 85259
تاریخ انتشار:۱۳۹۸ چهارشنبه ۲ مرداد، ساعت 14:12
تاریخ بروزرسانی:۱۳۹۸/۵/۲
هتلینگ بیمارستان امام خمینی (ره) اراک عالی ، رضایتمندی شهروندان در سطح بالا و عملکرد مدیران و پرسنل شایسته تقدیر است.

هتلینگ بیمارستان امام خمینی (ره) اراک عالی ، رضایتمندی شهروندان در سطح بالا و عملکرد مدیران و پرسنل شایسته تقدیر است.

بهروز اکرمی معاون سیاسی ، امنیتی و اجتماعی استاندار مرکزی به همراه فتح آبادی مدیرکل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری و دکتر بختیاری فرماندار اراک از بیمارستان امام خمینی (ره) و نحوه ارائه خدمات درمانی بازدید نمودند.

به گزارش روابط عمومی بیمارستان امام خمینی ره اراک؛ معاون سیاسی ، امنیتی و اجتماعی استاندار مرکزی و همراهان با حضور در بخش های مختلف بیمارستان و دیدار با کارکنان، از بیماران عیادت نمودند سپس از کارگاه ساختمانی پروژه پلی کینیک بیمارستان امام خمینی (ره) اراک بازدید کردند.
بهروز اکرمی ضمن تقدیر و تشکر از اقدامات صورت گرفته گفت : هتلینگ بیمارستان امام خمینی (ره) اراک عالی و درجه یک است و بیماران از پرسنل و خدمات درمانی ارائه شده رضایت داشتند که این مهم نتیجه تلاشهای مستمر مدیران و کارکنان مجموعه مدیریت درمان تامین اجتماعی استان است.
معاون سیاسی ، امنیتی و اجتماعی استاندار مرکزی افزود :دستگاههای اجرایی مرتبط با سلامت و درمان باید همکاری و تعامل خوبی با هم داشته باشند و در چند روز آینده کمیته ای با حضور مسئولین دانشگاه علوم پزشکی ، مدیریت درمان تامین اجتماعی و بیمارستانهای خصوصی برگزار خواهیم کرد تا تمامی متولیان بهداشت و درمان با همفکری و همکاری ،خدمات با کیفیت و تخصصی تر به مردم استان ارائه نمایند.
دکتر حسین بختیاری فرماندار کلانشهر اراک نیز در این بازدید گفت : بیمارستان امام خمینی (ره) اراک از بهترین بیمارستانهای استان است ، پرسنل بیمارستان هم  از نظر اخلاق و تکریم ارباب رجوع و هم از نظر علمی و فنی عالی هستند ، رضایتمندی بیماران از این مرکز درمانی در سطح بالایی است و در مجموع عملکرد بیمارستان در ارائه خدمات درمانی قابل تقدیر است و باید از تمامی ظرفیت های این بیمارستان جهت خدمت به شهروندان استفاده بهینه شود.
در ادامه دکتر ثریا پازوکی گفت : بیمارستان امام خمینی (ره) اراک در آخرین رتبه بندی بیمارستان های تامین اجتماعی کشور موفق به کسب رتبه دوم شده است ، طرح ارتقاء هتلینگ در بخش های مختلف بیمارستان امام خمینی (ره) اراک با موفقیت اجرا گردیده است و همین موضوع باعث اقبال عمومی برای استفاده از خدمات بیمارستان شده است .
مدیر درمان تامین اجتماعی استان مرکزی افزود : مدیریت درمان همواره با ارتقاء کیفیت و توسعه خدمات بدنبال کسب رضایت مراجعین و بیماران است و ان شاء الله دستگاه سنگ شکن برون اندامی پس از صدور مجوز مربوطه آماده خدمت رسانی به مردم شریف استان می باشد و با ساخت پلی کینیک بیمارستان و تمرکز امور اداری و خدمات درمانی سرپایی، بهره گیری موثرتری از فضاهای درمانی موجود در بیمارستان می شود و امکان افزایش پزشکان متخصص و پذیرش بیشتر بیماران فراهم خواهد شد.
دکتر ثریا پازوکی ادامه داد: مدیریت درمان تامین اجتماعی استان مرکزی با 3 بیمارستان ، یک پلی کلینیک و 7 درمانگاه به ارائه خدمت به صورت رایگان به بیمه شدگان می پردازد و روزانه بیش از 12000 مراجعه سرپایی به پزشکان و واحدهای پاراکلینیک وجود دارد و بیمه شدگان می توانند به صورت اینترنتی از طریق سایت : nobatdmarkazi.tamin.ir ، از طریق کد USSD موبال :  #86*142* ، از طریق اپلیکیشن موبایل و  از طریق تماس با شماره های پذیرش تلفنی مراکز نسبت به دریافت نوبت و استفاده از خدمات اقدام نمایند.
مدیر درمان تامین اجتماعی استان مرکزی افزود: خوشبختانه تعامل و همکاری خوبی بین مدیریت درمان و دانشگاه علوم پزشکی وجود دارد و در تلاش هستیم با جذب متخصصین زمینه خدمت رسانی بهتر به  مردم شریف استان فراهم شود.
دکتر ثریا پازوکی  تصریح کرد : سازمان تامین اجتماعی بزرگترین خریدار و دومین تولیدکننده درمان می باشد و بعنوان بازوی دانشگاه علوم پزشکی در ارائه خدمات درمانی به مردم است و در همین راستا بخش دیالیز بیمارستان امام خمینی (ره) در شیفت عصر فعال شد و 12 بیمار دیالیزی را تحت پوشش قرار داده است .
مدیر درمان تامین اجتماعی استان مرکزی گفت : در زمینه ترویج فرهنگ زایمان طبیعی و کاهش سزارین هر سه بیمارستان تامین اجتماعی استان از بیمارستانهای برتر کشور می باشند و اتاق زایمان در آب بیمارستان امام خمینی (ره) اراک با بهره گیری از جدیدترین تجهیزات و امکانات در اواخر سال گذشته راه اندازی شد و تا اکنون 76 نوزاد از این طریق متولد شده اند و این بخش آماده ارائه خدمت به مادران باردار می باشد.

آپارات سراسری - استان ها سروش سراسری - استانها
اظهار نظرات | 0
captcha