زمان انتشار: ۱۳۹۸ دوشنبه ۳۱ تير ساعت 16:08 تاریخ بروزرسانی : ۱۳۹۸/۴/۳۱ ساعت 16:08    تعداد بازدید: 30    کد مطلب: 85162

با حضور دکتر همتی عضو هیات مدیره سازمان تامین اجتماعی؛
روند پذیرش بیمار بدون دفترچه در بیمارستان شهدای کارگر یزد بررسی شد
عضو هیات مدیره سازمان تامین اجتماعی با حضور در بیمارستان 304 تختخوابی شهدای کارگر ضمن بازدید از نحوه پذیرش بیمار بدون دفترچه درمانی، توسعه خدمات الکترونیک را گامی در جهت دولت الکترونیک و سهولت خدمت رسانی بیمه‌شدگان دانست.


به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، دکتر محمدعلی همتی در بازدید از بیمارستان شهدای کارگر یزد از نزدیک در روند خدمت رسانی به بیماران به ویژه نحوه پذیرش بیمار بدون دفترچه درمانی به صورت الکترونیک قرار گرفت.
دکتر همتی با اشاره به اینکه پذیرش الکترونیک بدون دفترچه یکی از خدمات سازمان است که در راستای دولت الکترونیک و در جهت کاهش فساد و تسهیل در امور بیمه‌شدگان ایجاد شده است، گفت: در حال حاضر در کلیه مراکز درمانی سازمان تأمین اجتماعی بیماران می‌توانند با ارائه کارت شناسایی معتبر و بررسی استحقاق درمان از طریق سیستم اتوماسیون، از خدمات سرپایی و بستری استفاده نمایند.
دکتر همتی همچنین ضمن بازدید از بخشهای بازسازی شده قلب و آی سی یو، بازسازی هتلینگ بیمارستان را یکی از فعالیتهای مثبت سازمان در امر نوسازی بیمارستانها دانست و افزود: امیدواریم با تأمین اعتبار مناسب روند بازسازی هتلینگ بیمارستان را بر اساس استانداردهای وزارت بهداشت ادامه دهیم.
وی همچنین با زنده نگه داشتن یاد و خاطره مرحوم دکتر نوربخش مدیرعامل فقید سازمان تأمین اجتماعی گفت: دکتر نوربخش یکی از پایه گذاران بیمارستان شهدای کارگر بود و در تشکیل درمان تأمین اجتماعی در استان یزد نقش محوری داشت.
دکتر محمدحسین توحیدی‌فر مدیر درمان تأمین اجتماعی استان یزد نیز در جریان این بازدید ضمن اعلام آماری از عملکرد بیمارستان شهدای کارگر گفت: علیرغم افزایش قیمت تجهیزات پزشکی با تدابیری که اتخاذ شد تعداد اعمال سنگین بیمارستان نظیر تعویض مفصل زانو دارای آمار مناسبی است.
وی با اشاره به اینکه بیمارستان شهدای کارگر همچنان در بین استانهای همجوار خوشنام و دارای اعتبار است، تأکید کرد: روزانه 35 درصد از مراجعات به این بیمارستان  از استانهای مجاور است که به نحوی توانسته در صنعت توریسم درمانی و اقتصاد استان مؤثر باشد.

وی با اشاره به افزایش 48 تخت بیمارستان در سال گذشته گفت: علیرغم این تعداد افزایش تقاضا برای دریافت خدمات به نحوی بود که همچنان ضریب اشغال تخت‌های بیمارستان شهدای کارگر بالای 82 درصد است.

وی تأکید کرد: اکثر اوقات ظرفیت تخت‌های بیمارستان به صورت صد در صد تکمیل است و این میزان آمار کمتر از صد به خاطر روزهای تعطیل عید نوروز، محرم و دیگر ایام تعطیل است.

دکتر توحیدی فر ضمن اشاره به حضور مدیر درمان تأمین اجتماعی در شورای سلامت استان تأکید کرد: این موضوع به خاطر اعتماد مسئولان استان به مجموعه درمان تأمین اجتماعی در استان است.

به صفحه رسمی اینستاگرام سازمان تامین اجتماعی بپیوندید
کلید واژه
 

ارسال نظر
۱۰۰
captcha