زمان انتشار: ۱۳۹۸ دوشنبه ۳۱ تير ساعت 16:32 تاریخ بروزرسانی : ۱۳۹۸/۴/۳۱ ساعت 16:46    تعداد بازدید: 114    کد مطلب: 85161

تودیع و معارفه سرپرست درمانگاه تامین اجتماعی مادر سرخه
مدیر درمان تأمین اجتماعی استان سمنان: رضایتمندی بیمه شدگان باید بعنوان هدف اصلی و خروجی فعالیتها در تمامی سطوح ارائه خدمت مد نظر قرار گیرد.


به گزارش روابط عمومی مدیریت درمان تأمین اجتماعی استان سمنان جلسه تودیع و معارفه سرپرست درمانگاه تأمین اجتماعی مادر با حضور فرماندار سرخه، مدیر درمان و کارشناسان ستاد مدیریت درمان استان در محل فرمانداری سرخه برگزار گردید. 

در ابتدای این جلسه مؤیدی زاده فرماندار سرخه ضمن تقدیر از زحمات چندین ماه غلامرضا سورانی نیک در مدت فعالیت خود در درمانگاه تامین اجتماعی این شهرستان اظهار داشت: تدبیر سازمان تامین اجتماعی در احداث درمانگاه در شهر سرخه امری بسیار پسندیده بوده و موجبات رضایت خاطر بیمه شدگان این شهرستان را فراهم نموده است. وی ضمن آرزوی توفیق برای دامون گرجی سرپرست جدید درمانگاه اظهار امیدواری کرد با تلاش و برنامه ریزی هرچه بهتر زمینه ارتقاء کمیت و کیفیت خدمات در این مرکز درمانی فراهم گردد.

دکتر سید مجتبی اکرم مدیر درمان تأمین اجتماعی استان نیز ضمن قدردانی از زحمات سرپرست سابق درمانگاه مادر بر تلاش مضاعف کارکنان برای ارائه مطلوب خدمات تأکید نمود و اظهار داشت: همه پرسنل در تمامی سطوح باید تمام تلاش خود را در رسیدن به حداکثر ظرفیت ارائه خدمت معطوف داشته و رضایتمندی بیمه شدگان سازمان بعنوان هدف اصلی و خروجی فعالیتها مد نظر قرار گیرد. وی با اشاره به لزوم فراهم سازی شرایط خوب و مساعد برای ارائه خدمات به مراجعین اظهار داشت: نقدپذیری در مجموعه مدیریت درمان استان همواره مورد تأکید بوده و همکاران و مسئولین محترم واحدها نیز باید با سعه ی صدر به این مهم دقت نظر داشته باشند.

گفتنی است پس از پایان این جلسه مسئولین درمان استان با حضور در محل درمانگاه و برگزاری جلسه جداگانه ای با حضور پرسنل مرکز، با تقدیم لوح تقدیر و هدیه از زحمات غلامرضا سورانی نیک تقدیر و تشکر بعمل آوردند.   

به صفحه رسمی اینستاگرام سازمان تامین اجتماعی بپیوندید
کلید واژه
 

ارسال نظر
۱۰۰
captcha