زمان انتشار: ۱۳۹۸ دوشنبه ۳۱ تير ساعت 16:00 تاریخ بروزرسانی : ۱۳۹۸/۴/۳۱ ساعت 16:00    تعداد بازدید: 26    کد مطلب: 85160

خدمات درمانی تامین اجتماعی برای بیمه شدگان حائز اهمیت است
مدیر درمان تامین اجتماعی گلستان با تاکید بر اینکه خدمات درمانی سازمان برای بیمه شدگان بسیار اهمیت دارد، گفت: درمان پیشانی سازمان تامین اجتماعی است.


به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، دکتر احمد نصرتی در جلسه شورای تحول اداری با حضور روسای مراکز درمانی و کارشناسان ستاد مدیریت درمان افزود: بر اساس مطالعات انجام شده اشتغال هر پزشک، بطور مستقیم و غیر مستقیم موجب ایجاد 16 فرصت شغلی در جامعه می شود و ارزش افزوده ای که حوزه درمان سازمان ایجاد می کند، چندین برابر سایر سازمانهای مشابه است.

مدیر درمان تامین اجتماعی گلستان ضمن تقدیر از خدمات همکاران در طول سال 97 و نیز 4 ماهه ابتدای سال جاری گفت: تامین خواسته ها و انتظارات مشتریان به دلیل بی انتها بودن این خواسته ها کار بسیار دشواری است اما این چیزی از وظیفه ما نمی کاهد بلکه ما باید در هر جایگاهی که هستیم بر اساس قوانین جاری کشور و سازمان حداکثر تلاش خود را در زمینه تحقق این خواسته ها به عمل بیاوریم.

دکتر نصرتی با اشاره به نص صریح قوانین سازمان مبنی بر حضور همه همکاران اعم از پزشک، کادر درمانی و کادر پشتیبانی راس ساعات مقرر اداری در محل کار، تاکید کرد.

در ادامه این جلسه روسای اسناد پزشکی، بیمارستانهای ملکی، پلی کلینیک، کلینیک دندانپزشکی و درمانگاه های تخصصی و عمومی سطح استان گزارشی از روند فعالیتها و اقدامات خود ظرف 4 ماهه اول سال جاری ارائه کردند.

به صفحه رسمی اینستاگرام سازمان تامین اجتماعی بپیوندید
کلید واژه
 

ارسال نظر
۱۰۰
captcha