زمان انتشار: ۱۳۹۸ دوشنبه ۳۱ تير ساعت 15:51 تاریخ بروزرسانی : ۱۳۹۸/۴/۳۱ ساعت 15:51    تعداد بازدید: 19    کد مطلب: 85159

بازدید معاون استاندار گلستان از بیمارستان حکیم جرجانی گرگان
معاون استاندار گلستان از بیمارستان تامین اجتماعی حکیم جرجانی بازدید و از بیماران عیادت کرد.


به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، به مناسبت هفته تامین اجتماعی معاون سیاسی امنیتی استانداری گلستان از بیمارستان حکیم جرجانی گرگان بازدید و از بیماران بستری در این مرکز درمانی عیادت نمود.

عبدالرضا چراغعلی معاون استاندار گلستان، ضمن بازدید از بخشهای مختلف بیمارستان حکیم جرجانی گرگان و عرض تبریک هفته تامین اجتماعی به همکاران شاغل، از بیماران نیز عیادت نموده و از وضعیت رسیدگی به آنها جویا شد.

دکتر حسین پور معاون مدیر درمان تامین اجتماعی استان گلستان و دکتر موسوی رئیس این بیمارستان نیز وی را در این بازدید همراهی نمودند.

همچنین کلینیک دندانپزشکی شهید بهشتی گرگان که سالها از فعالیت آن می گذرد اخیرا مورد بازسازی قرار گرفت و در هفته تامین اجتماعی این بازسازی افتتاح و مورد بهره برداری قرار گرفت.

دکتر حسین پور معاون مدیر درمان تامین اجتماعی استان گلستان، در مراسم افتتاح این پروژه گفت: بی شک احترام به مخاطب می تواند موجب افزایش رضایتمندی شود.

وی افزود: بیمه شدگان تامین اجتماعی به عنوان صاحبان اصلی صندوق سازمان، شایسته دریافت بهترین خدمات هستند وما باید تلاش کنیم تا حد ممکن به بهترین وجه و در بهترین فضا خدمات را ارائه نماییم.

در این مراسم که روسای برخی از مراکز درمانی، کارشناسان ستاد مدیریت درمان و همکاران حضور داشتند، شیما چنگیزی رئیس کلینیک دندانپزشکی شهید بهشتی گرگان ضمن تقدیر از اهتمام مدیریت درمان به بازسازی آن مرکز، گزارشی از روند بازسازی ارائه نمود و با ابراز رضایتمندی از این اتفاق خجسته بهره برداری از این طرح را در هفته تامین اجتماعی را به فال نیک گرفت.

به صفحه رسمی اینستاگرام سازمان تامین اجتماعی بپیوندید
کلید واژه
 

ارسال نظر
۱۰۰
captcha