• ۱۳۹۸ شنبه ۳۰ شهريور
  • اِسَّبِت ٢١ محرم ١٤٤١
  • Saturday, September 21, 2019
کلیدواژه: 82350
تاریخ انتشار:۱۳۹۸ چهارشنبه ۲۶ تير، ساعت 11:59
تاریخ بروزرسانی:۱۳۹۸/۴/۲۶

در این دیدار خانم حوری عسگری دستجردی مدیر بیمارستان ضمن تبریک 25 تیر روز تامین اجتماعی بحث جوانگرائی و کاهش هزینه ها را در بخشهای پشتیبانی بیمارستان مطرح نمودند
همزمان با روز تامین اجتماعی ، مدیر درمان منطقه کاشان با مسئولین بخشهای بیمارستان شبیه خوانی دیداری اختصاصی داشتند.
در این دیدار خانم عسگری مدیر بیمارستان ضمن تبریک روز تامین اجتماعی بحث جوانگرائی و کاهش هزینه ها را در بخشهای پشتیبانی بیمارستان مطرح نمودند . در این راستا به مسئله FS و مرتب سازی انبار ها وتوجه ویژه به مسئله ارگونومی کار در سطح بیمارستان تشریح گردید. همچنین صرفه جوئی در مواد اولیه مواد غذائی و ارتقاء سطح کمی و کیفی غذای طبخ شده برای بیماران وپرسنل وبه تبع آن افزایش رضایت مندی بامستندات کارشناسی بیان گردید.
در این دیدار دکتر علیرضا افشار ضمن تبریک روز تامین اجتماعی از همکاران که در این سنگر مقدس به مراجعین وبیمه شدگان خدمات درمانی ارائه می نمایند تشکر نمود. ایشان پیشرفت های ارائه شده را نشان دهنده حرکت رو به جلو توصیف نمودند و انتظاراتی که از سوی بیماران وهمکاران گرامی مطرح می گردد را بحق دانست و افزودند: قسمتی از مشکلات موجود بیمارستان مربوط به زیر ساختها ، کمی فضای فیزیکی و دستورالعملهای مربوط به این بیمارستان آموزشی می باشد. و بخش دیگر مشکلات مربوط به منابع انسانی و مالی است. حرکت رو به جلو و انگیزه برای بهتر شدن در راستای رضایت مندی و راندمان بیمارستان ، عزم عمومی مسئولین وهمکاران را نشان می دهد که با مشکلات موجود سعی نمودند از آنها بعنوان فرصت استفاده کرده و با عزم کارگروهی به پیشرفت های مطرح شده دست یابند . کار تیمی یک لیدر می خواهد و نیروهای توانمند در سایه مدیر می تواند خود را نشان دهند که جا دارد از همکاران و مسئولین تشکر ویژه نمایم.
شایان ذکر است در پایان این دیدار اتاق امید وآرزو افتتاح گردید. این اتاق جهت آتلیه مادرانی که زایمان نمودند و می خواهند با خانواده خود ملاقات خصوصی داشته باشند استفاده می گردد. شایان ذکر است این اتاق چند منظوره بوده و برای کلاس مادران باردار نیز استفاده می گردد.

آپارات سراسری - استان ها سروش سراسری - استانها
اظهار نظرات | 0
captcha