زمان انتشار: ۱۳۹۸ شنبه ۲۲ تير ساعت 14:44 تاریخ بروزرسانی : ۱۳۹۸/۴/۲۲ ساعت 14:42    تعداد بازدید: 53    کد مطلب: 81835

به مناسبت هفته تامین اجتماعی و در راستای پاسخگویی به مخاطبان سازمان :
استقرار میز خدمت و پایگاه اطلاع رسانی تامین اجتماعی کردستان در محل مسجد جامع قبا سنندج
همزمان با سومین روز از هفته تامین اجتماعی، غرفه معرفی خدمات سازمان و مشاوره به مراجعین در نماز جمعه سنندج با حضور ، مدیر کل استان، روسای شعب و تیم کارشناسان بیمه ای اداره کل و شعب یک و دو سنندج برپا گردید.


به گزارش روابط عمومی اداره کل تامین اجتماعی کردستان، مدیر کل تامین اجتماعی استان در خطبه های پیش از نماز جمعه شهرستان سنندج، ضمن تبریک هفته تامین اجتماعی به بیمه شدگان و شرکای اجتماعی سازمان، اهداف و برنامه های سازمان تامین اجتماعی را برای مسئولان و نمازگزاران تبیین نمود .

سید صلاح قریشی ضمن تشریح نحوه اجرای خدمات تامین اجتماعی و طرح میز خدمت ، از تغییر در نحوه ارایه خدمات سازمان تأمین اجتماعی خبر داد و گفت: 45 خدمت غیرحضوری تامین اجتماعی در استان کردستان با استفاده از فناوری های نوین در جهت خدمت رسانی هر چه بهتر و سریعتر به صورت الکترونیکی و غیر حضوریآغاز شده است.           

وی "طرح ملی دکتر نوربخش" را اقدامی ارزنده در راستای  تسری توسعه و گسترش خدمات غیرحضوری دانست و گفت: سامانه متمرکز خدمات غیرحضوری سازمان تأمین اجتماعی در جهت دسترسی سهل و آسان مخاطبین به خدمات سازمان تأمین اجتماعی فراهم شده و این سامانه با آدرس eservices.tamin.ir در دسترس افراد تحت پوشش سازمان تأمین اجتماعی در استان است.

قریشی ادامه داد: به منظور مساعدت با کارفرمایان خوش حساب مدیون و بهبود فضای کسب و کار و حمایت از تولیدات داخلی، طرح بخشودگی جرائم حق بیمه کارفرمایان خوش‌حساب در استان کردستان اجرایی شده است و کارفرمایانی که دارای جرایم مربوط به بدهی‌های قبل از ۲۹ اسفند ۱۳۹۶ هستند می‌توانند با ارائه مدارک و مستندات ابرازی از جانب سازمان صنعت، معدن و تجارت، اتحادیه ها و فرمانداری و بخشداری‌ها مبنی بر تأیید دلایل وقوع بحران و تائیدیه کمیته تسهیل و رفع موانع تولید نسبت به پرداخت و یا تقسیط بدهی قطعی شده خود  لغایت ۱۳ شهریور ماه سال جاری اقدام کنند.

پس از پایان مراسم سیاسی عبادی نماز جمعه، قریشی و تیم کارشناسان بیمه ای تامین اجتماعی استان به منظور تکریم و بالا بردن سطح رضایتمندی ذینفعان سازمان، در جمع مردم نمازگزار قرار گرفتند و به سئوالات و مسائل آنان رسیدگی کردند.به صفحه رسمی اینستاگرام سازمان تامین اجتماعی بپیوندید
کلید واژه
 

ارسال نظر
۱۰۰
captcha