• ۱۳۹۸ شنبه ۲۶ مرداد
  • اِسَّبِت ١٥ ذو الحجه ١٤٤۰
  • Saturday, August 17, 2019
کلیدواژه: 81678
تاریخ انتشار:۱۳۹۸ پنج شنبه ۲۰ تير، ساعت 12:50
تاریخ بروزرسانی:۱۳۹۸/۴/۲۰

به گزارش روابط عمومی بیمارستان امیرالمومنین (ع) اهواز سومین جشنواره خیریه غذا با هدف کمک به کودکان مبتلا به سرطان شهر اهواز با همت پرسنل بیمارستان در تاریخ 98/4/18 برگزار گردید.

در همین گزارش آمده است که : به مناسبت هفته بهزیستی وتامین اجتماعی سومین جشنواره غذا به همت پرسنل خیر و همکاری صمیمانه ریاست ومدیریت محترم بیمارستان برگزارگردید. هدف از برگزاری این جشنواره کمک به کودکان سرطانی بستری در بیمارستان های اهواز می باشد و تمامی عواید بدست آمده از این جشنواره به این کودکان تعلق خواهد گرفت . 

جناب آقای دکتر محمد آرزومند ریاست محترم بیمارستان نیز با حمایت از این نوع کارهای خیر فرمودند: 

برای کمک به بچه‌های سرطانی راه‌های بسیاری وجود دارد. اما قبل از هر چیز باید به خوبی احساس بچه‌ای که در این سنِ پایین درگیر این بیماری شده است را به خوبی درک کرد. احساسات و انگیزه‌های مثبتی که باید ایجاد شود، بزرگترین مصداق کمک به بچه‌های سرطانی خواهد بود. انگیزه‌هایی که گاها زمینه بهبودی سریع را فراهم می‌کند. تصور کنید بچه‌ای از بازی روی تخت، دیدنِ هر روز دکتر و پرستار، سرم و آمپول های روزانه، شیمی‌درمانی، رادیوتراپی و …خسته شده است. باید انگیزه و انرژی بسیار زیادی به او منتقل شود تا حاضر شود باز هم به این روند ادامه دهد. باز هم برای درد کشیدن آماده شود. کمک به بچه‌های سرطانی، تنها تقبل بخشی از هزینه‌های سرسام‌آور درمان آن‌ها نیست. بلکه ایجاد انگیزه‌های عاطفی و روحی، بزرگترین کمک به بچه‌های سرطانی خواهد بود.

آپارات سراسری - استان ها سروش سراسری - استانها
اظهار نظرات | 0
captcha