زمان انتشار: ۱۳۹۸ پنج شنبه ۲۰ تير ساعت 10:51 تاریخ بروزرسانی : ۱۳۹۸/۴/۲۰ ساعت 10:48    تعداد بازدید: 26    کد مطلب: 81660

اجرای برنامه های گرامیداشت هفته تامین اجتماعی توسط اداره کل تامین اجتماعی استان
به گزارش روابط عمومی اداره کل تامین اجتماعی استان چهارمحال و بختیاری هر ساله به مناسبت 25 تیر ماه و روز تامین اجتماعی و همزمان با گرامیداشت هفته تامین اجتماعی که از 19 لغایت 25 تیر هر سال می باشد برنامه های متنوعی از سوی سازمان تامین اجتماعی اجرا می گردد.


مدیر کل تامین اجتماعی با اعلام این خبر گفت:سازمان تامین اجتماعی متولی اصلی بیمه های اجتماعی است که  در راستای ماموریت ذاتی  خود ، اقدام به تحت پوشش قرار دادن اقشار مولد جامعه  می نماید. از این رو بیمه شدگان ،مستمری بگیران و کارفرمایان  عزیز از  خدمات متنوع این سازمان بهره مند می شوند.
محمدی افزایش تعامل با مخاطبان و شرکای اجتماعی سازمان شامل بیمه شدگان،بازنشستگان،کارفرمایان و مستمری بگیران،دستگاههای اجرائی و قانونگذاری را  از اهداف برگزاری گرامیداشت هفته تامین اجتماعی دانست و گفت:   بر همین اساس این سازمان در هفته مذکور برنامه های متنوعی را به مرحله اجرا می گذارد .
مدیر کل تامین اجتماعی استان دیدار با مقامات استانی و نماینده ولی فقیه در استان و ارائه گزارش عملکرد اقدامات سازمان تامین اجتماعی در یک سال اخیر را از برنامه های این هفته بر شمرد.
وی دیدار مسئولان اداره کل و مدیریت درمان از بیماران  در بیمارستان تامین اجتماعی امام علی (ع) و دلجویی از آنها و  اهداء گل و شیرینی را یکی دیگر  از برنامه های این هفته دانست.
محمدی با اشاره به لزوم بازدیداز کارگاههای تحت پوشش و دیدار با کارفرمایان و کارگران اظهار داشت: با سرکشی از کارگاههای تحت پوشش سازمان تامین اجتماعی در جریان مشکلات بیمه ای کافرمایان و کارگران قرار خواهیم گرفت  و با جلساتی که با مسئولان و رابطین کارگری این مجموعه ها در حضور کارشناسان ستاد اداره کل  تشکیل خواهد شد  در جهت رفع مسائل و مشکلات بیمه ای  آنان تدابیری اندیشیده می شود.
غلامرضا محمدی دیدار با خانواده های معظم و معزز شهدا،جانبازان و ایثارگران  تامین اجتماعی  را از دیگر برنامه های این اداره کل برشمرد و گفت: شهداو ایثارگران   از گنجینه های این انقلاب هستند و اکرام و تجلیل از خانواده آنها وظیفه تک تک مسئولین می باشد فلذا در این راستا از خانواده   معظم شهداء،جانبازان و ایثارگران تجلیل بعمل می آید.
محمدی حضور دست جمعی کارکنان در نماز جمعه و ایجاد پایگاه اطلاع رسانی ، توزیع برشورهای کارفرمایی و کارگری ،نشست با تشکلهای کارگری ،کارفرمایی و مستمری بگیران  و بیان مشکلات و دغدغه های نمایندگان مخاطبان اجتماعی ،برگزاری جلسات هم اندیشی  با نمایندگان بیمه شدگان ،کارفرمایان و مستمری بگیران و پذیرایی از کارگران در مراکز بیمه و درمانی را از دیگر برنامه های این اداره کل بر شمرد و افزود: این سازمان با بهره گیری از خدمات غیر حضوری و الکترونیکی در جهت خدمت رسانی بهتر به شرکاء و مخاطبان اجتماعی گام بر می دارد.

به صفحه رسمی اینستاگرام سازمان تامین اجتماعی بپیوندید
کلید واژه
 

ارسال نظر
۱۰۰
captcha