زمان انتشار: ۱۳۹۸ شنبه ۱۵ تير ساعت 10:40 تاریخ بروزرسانی : ۱۳۹۸/۴/۱۵ ساعت 10:39    تعداد بازدید: 15    کد مطلب: 81361

سرپرست تامین اجتماعی تالش :
در سال 97 ارسال و دریافت بیش از 30 هزار لیست و فیش حق بیمه بصورت اینترنتی انجام شد .
درآستانه هفته تامین اجتماعی ، عملکرد شعبه تالش توسط سرپرست جدید این مجموعه تشریح شد


افشین نیازمند سرپرست تامین اجتماعی شعبه تالش با اشاره به اینکه قریب به 7000 بیمه شده اجباری تحت پوشش این شعبه هستند افزود : حدود 3800 مستمری بگیر نیز در سه گروه بازنشسته ، ازکارافتاده و بازمانده از تعهدات بلندمدت سازمان در سطح شهزستان برخوردارند . 

رئیس تامین اجتماعی تالش با بیان اینکه 229 مقرری بگیر بیمه بیکاری در سال گذشته از این تعهد تامین اجتماعی استفاده نموده و نزدیک به 40 میلیارد ریال در این بخش هزینه شده است . 

ایشان با اشاره به طرحهای مختلف سازمان در جهت توسعه خدمات غیرحضوری و اینترنتی ، افزود : در سال گذشته عملیات ارسال و دریافت تعداد 8700 لیست و 22705 فیش حق بیمه اینترنتی انجام شده است . 

نیازمند همجنین تعداد دفترچه های درمانی صادره و تجدید شده را 6000 جلد برشمرده و خاطر نشان ساخت : 345 فقره انواع کمک هزینه و غرامت دستمزد به بیمه شدگان شهرستان طی یکسال گذشته صورت گرفته است . 

رئیس تامین اجتماعی تالش ، طرح های یخشودگی جرائم بیمه ای کارفرمایان خوش حساب ، پرونده های الکترونیک و طرح ملی دکتر نوربخش را از آخرین اقدامات سازمان معرفی و اظهار داشت : در تلاش هستیم با توجه به ارتقاء تیپ شعبه بتوانیم همچون گذشته در ارزیابی های صورت گرفته در سطح کشور از جایگاهی مناسب برخوردار باشیم . 

به صفحه رسمی اینستاگرام سازمان تامین اجتماعی بپیوندید
کلید واژه
 

ارسال نظر
۱۰۰
captcha