زمان انتشار: ۱۳۹۸ دوشنبه ۱۰ تير ساعت 07:42 تاریخ بروزرسانی : ۱۳۹۸/۴/۱۰ ساعت 07:42    تعداد بازدید: 22    کد مطلب: 81161

فرماندار آوج:
شفافیت در ارائه خدمات سازمان قابل تقدیر است
در آستانه ی فرارسیدن ایام گرامیدشت هفته تامین اجتماعی، مدیر کل و مدیریت درمان استان با حضور در فرمانداری آوج و برگزاری نشست مشترک با برخی واحدهای صنعتی آن مجموعه در جریان امور فیمابین قرار گرفته و راهکارهای اساسی را در راستای بهبود وضعیت معیشتی نیروهای مولد تولید به ویژه در سال "رونق تولید ملی" بیان داشتند.


نصرت اله علیرضائی، فرماندار آوج ضمن تقدیر از نگاه اخلاقی و قانونمدار مدیریت تامین اجتماعی استان که حساسیت ویژه ای در امیدواری مردم نسبت به آینده و تامین امنیت شغلی و روانی آنان در بردارد، گفت: مبنای تمامی فعالیت ها قانون و قانونمداری با در نظر داشتن تفسیر قوانین به نفع مردم با نگاهی وسیع بوده و اینکه قانون برای مردم وضع شده نه مردم برای قانون می بایست سرلوحه ی انجام امور قرار گرفته و رضایتمندی اکثریت از اقدامات گسترده سازمانی به عظمت تامین اجتماعی بسیار واضح می باشد و همین شفافیت در اقدامات، ارائه خدمات را سهل تر و روانتر نموده و پاسخگوئی را نیز آسان تر می نماید.
وی در ادامه ضمن تاکید بر اینکه آوج شهرستانی روستائی با 75 درصد جمعیت روستانشین و یکصد و هفت روستا و 55 بخش مرکزی بوده و بعنوان ویترین استان دروازه ی غربی آن بشمار میرود، خواستار تبدیل شعبه اقماری آوج به شعبه ای دائمی و پیگیری موارد ضروری در این زمینه شد.
ادیب رامندی، شهردار دانسفهان نیز از سازمان خدمتگزار تامین اجتماعی تقدیر نموده و خواستار احداث درمانگاه و اختصاص متخصصین طی یک روز در هفته در آن گردید.
مدیر کل تامین اجتماعی استان قزوین نیز ضمن تاکید بر نقش اصلی سازمان در برقراری امنیت و نظم اجتماعی به تحت پوشش داشتن 64 درصد از جمعیت استان با 72 هزار خانوار مستمری بگیر و بیش از هشت هزار مقرری بگیر بیمه بیکاری و تکلیف خطیر سازمان در تامین حقوق ماهانه بیش از 150میلیارد تومانی استان با کسری قابل توجه منابع آن گفت: توجه ویژه سازمان به راه اندازی نهضت آی تی به ویژه در سال جاری و اهتمام در انجام بیش از 65 نوع خدمت غیر حضوری بیمه ای تا پایان سال در راستای نظارت بیشتر بر انجام امور محوله و کاهش هزینه های احتمالی و ایجاد بسترهای مناسب برای خدمات غیر حضوری من جمله ابلاغ الکترونیکی، ارائه لیست و حق بیمه اینترنتی، بازرسی الکترونیکی، نسخ الکترونیکی بجایگزینی دفاتر درمانی، پرونده الکترونیکی و... سازمان را در مسیر چابکی، هوشمندی و پاسخگوئی قانونمدار به تکاپو واداشته و امید است در این راستا از حمایت های همه جانبه مقامات تصمیم گیر و مجامع کارگری و کارفرمائی در صیانت از سرمایه اندوخته ی بیمه شدگان و مستمری بگیران، کمافی السابق بهره مند گردیم.
وی طی نشست با واحدهای صنعتی آوج و دستور برگزاری دوره تبیین مسایل و فرهنگ بیمه ای ویژه دهیاران، ضمن پاسخگوئی به مسایل فیمابین، مساعدت سازمان را در مرتفع نمودن مباحث کارگری و حمایت از فضای کسب و کار داخلی با اجرای قانون بخشودگی جرائم، اجرای بسته حمایتی از تولید ملی و... را اعلام نموده و وجود بدهی بیش از 500 میلیارد تومانی کارفرمایان استان را نشان از حمایت از واحدهای صنعتی به ویژه در سال رونق تولید بیان نمود.
در ادامه مدیریت استان از شعب اقماری شال، دانسفهان، اسفرورین و آوج بازدید و در جریان درخواست های مخاطبین در این حوزه ها قرار گرفت و بهمراه شهردار شال از واحدهای تولیدی کفش بعنوان صنعتی خاموش در آن محدوده بازدید نموده که در قالب کارگاه های کوچک در تولید کفش استان و صادرات به استان های دیگر فعالیت داشتند.

به صفحه رسمی اینستاگرام سازمان تامین اجتماعی بپیوندید
کلید واژه
 

ارسال نظر
۱۰۰
captcha