• ۱۳۹۸ يکشنبه ۳ شهريور
  • اِلأَحَّد ٢٣ ذو الحجه ١٤٤۰
  • Sunday, August 25, 2019
کلیدواژه: 80922
تاریخ انتشار:۱۳۹۸ سه شنبه ۴ تير، ساعت 09:13
تاریخ بروزرسانی:۱۳۹۸/۴/۴
دوره آموزشی توجیهی ویژه نیروهای جدید الاستخدام در بیمارستان دکتر غرضی اصفهان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی بیمارستان دکتر غرضی اصفهان، این دوره آموزشی که به مدت سه روز در سالن اجتماعات بیمارستان دکتر غرضی اصفهان برگزار شد، شامل معارفه مسئولین بیمارستان، معارفه بخش های کیلینیک و پارا کلینیک و آموزش مقررات و قوانین بیمارستان و سایر آموزش های لازم بود.

در جلسه معارفه با مسئولین بیمارستان که با حضور ریاست و مدیریت، رئیس امور اداری و رئیس خدمات پرستاری و مامایی و سوپروایزرآموزشی  برگزار شد  ریاست و مدیریت بیمارستان بیمارستان ضمن خیرمقدم و خوش آمد گویی به نیروهای جدید به ایراد سخنانی در خصوص سازمان تامین اجتماعی،  بیمارستان دکتر غرضی و جایگاه آن پرداختند. رئیس امور اداری و رئیس خدمات پرستاری و مامایی نیز نکاتی را در خصوص قوانین و مقررات اداری بیان نمودند و آموزش های لازم در خصوص کاردکس نویسی الکترونیک، HIS بیمارستانی، احیای قلبی ریوی پیشرفته توسط مدرسین این دروه ها آموزش داده شد. معارفه و بازدید از بخش های پاراکیلینیک نیز توسط سوپروایزر آموزشی و سوپروایزر بالینی جهت نیروهای جدید انجام شد. درخصوص تقسمیم بندی این نیروها در بخش های بیمارستان اینطور برنامه ریزی شده که به صورت آزمایشی و به مدت دو هفته در بخش های عمومی و اورژانس مشغول به کار شده و پس از ارزیابی توسط سرپرستاران براساس توانمندی هایشان در بخش های عمومی و اورژانس تقسیم و به ادامه کار بپردازند.

تعداد نیروهایی که در این دوره به مجموعه بیمارستان اضافه شدند 36 نفر اعم از نیروی پرستاری، مامایی، اتاق عمل و... می باشد.   

آپارات سراسری - استان ها سروش سراسری - استانها
اظهار نظرات | 0
captcha