• ۱۳۹۸ دوشنبه ۲۸ مرداد
  • اِلأِثنين ١٧ ذو الحجه ١٤٤۰
  • Monday, August 19, 2019
کلیدواژه: 80681
تاریخ انتشار:۱۳۹۸ يکشنبه ۲۶ خرداد، ساعت 13:48
تاریخ بروزرسانی:۱۳۹۸/۳/۲۶
اردوی فرهنگی تفریحی بی نظیر آبشار مینیاتوری روستای آتشگاه شهرستان لردگان استان چهارمحال و بختیاری ویژه پرسنل بیمارستان دکتر غرضی اصفهان و خانواده محترم ایشان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی بیمارستان دکتر غرضی اصفهان، در استان زیبای چهارمحال و بختیاری و در 20 کیلومتری روستای سردشت شهر لردگان در روستا و دره ای زیبا به نام آتشگاه، آبشار هایی وجود دارند که به آبشار های آتشگاه معروف‌اند. این مجموعه آبشارهای زیبا در طی مسیری ۳ کیلومتری بر روی زمین در حرکت اند و از این جهت عنوان طولانی ترین آبشار ایران را از آن خود کرده اند. پستی و بلندی های دره ای که آتشگاه در آن قرار دارد سبب شده تا مجموعه آبشارهای پلکانی به وجود بیاید که شما را در مسیر رسیدن به آبشار اصلی همراهی می کنند و از طرفی باعث زیباتر شدن منطقه شده اند. عده ای تعداد این آبشارها را 7 و عده ای دیگر عدد 10 را برای آن بیان می کنند که این اختلاف با تغییر حجم آب در فصول مختلف قابل توجیح است. آبشار مینیاتوری نام دیگر این آبشار است که بعضی با توجه به لطافت محیط آن، نامگذاری اش کرده اند.

در خرداد ماه سال جاری مورخ 98/3/22 لغایت 98/3/23 و با نظر مساعد ریاست و مدیریت محترم بیمارستان در خصوص ارتقاء سلامت کارکنان بیمارستان و افزایش روحیه و نشاط بین آنها و با پیشنهاد همکاران محترم اولین اردوی فرهنگی تفریحی خانوادگی ویژه پرسنل بیمارستان دکتر غرضی با سفر به استان چهارمحال و بختیاری، شهرستان لردگان، روستای آتشگاه و بازدید از آبشارهای موجود در ان منطقه برگزار شد.
در این اردو که با مسئولیت واحد روابط عمومی و با همکاری امور اداری، واحد رفاهی، واحد حراست، واحد تدارکات، امور مالی، همچنین همکاری هیئت کوهنوردی شاهین شهر و حضور دو نفر مربی کوهنوردی ویژه آقاین و خانمها و با شرکت تعداد 44 نفر از همکاران و خانواده های گرامی ایشان به مدت دو روز از ساعت 15 روز چهارشنبه مورخ 98/3/22 آغاز و تا ساعت  22 پنجشنبه مورخ 98/3/23 و با یک شب اسکان در خانه های روستایی و در کنار آبشار برگزار شد. کلیه افراد شرگت کننده در این اردو لحظات بسیار شاد و لذتبخشی را در کنار یکدیگر سپری نمودند. از سایر برنامه های جنبی این اردو می توان به لذت پیاده روی و قدم زدن در کنار آبشارهای پلکانی همچنین کوهپیمایی در بخشی از مسیر تا سرچشمه آبشار، برگزاری مسابقه عکاسی و ...  اشاره نمود.

آپارات سراسری - استان ها سروش سراسری - استانها
اظهار نظرات | 0
captcha