زمان انتشار: ۱۳۹۸ شنبه ۴ خرداد ساعت 09:57 تاریخ بروزرسانی : ۱۳۹۸/۳/۴ ساعت 09:56    تعداد بازدید: 19    کد مطلب: 80191

مدیر کل تامین اجتماعی در بازدید از شعبه چلگرد:
فعالیت بیش از 12هزار کارگاه تحت پوشش سازمان تامین اجتماعی در سال 1397 در استان
مدیر کل تامین اجتماعی استان چهارمحال و بختیاری به منظور بررسی و نظارت بر عملکرد و فعالیتها و رفع مشکلات اجرائی و ارتقاء تعامل با همکاران از شعبه چلگرد بازدید کرد


به گزارش روابط عمومی اداره کل تامین اجتماعی استان چهارمحال و بختیاری مدیر کل تامین اجتماعی استان در این بازدید گفت:با توجه به اینکه سازمان تامین اجتماعی سازمانی درآمد-هزینه ای است وهرگونه ارائه خدمات و تعهدات  متکی بر  دریافت حق بیمه ها است لذا ضروری است برنامه عملیاتی وصولی با تلاش همکاران و مساعدت شرکای اجتماعی تحقق یابد.
غلامرضا محمدی با اشاره به تعامل سازنده این سازمان با کارفرمایان افزود: در سال 1397درسطح  استان تعداد 12 هزار و642 کارگاه تحت پوشش این سازمان فعال بوده اند که نسبت به سال قبل در بخش فعالیتهای پیمانکاری و کارگاههای بیش از 50 نفر  شاهد افزایش بوده ایم.
وی به ارائه خدمات غیر حضوری به شرکای اجتماعی اشاره کرد و گفت: "طرح ملی دکتر نوربخش" که اخیراً رونمایی شده است با هدف دسترسی سریع و آسان مخاطبان اجتماعی به خدمات تامین اجتماعی طراحی گردید و در آن خدمات غیر حضوری در قالب سامانه ای  متمرکز و یکپارچه ارائه شده و با توجه به گستردگی خدمات غیر حضوری سازمان تامین اجتماعی، 65 خدمت غیر حضوری در یک درگاه تجمیع شده است.
محمدی گفت:بخش نرم افزار"تامین اجتماعی من" نیز یکی دیگر از بخش های مهم این درگاه ملی بوده و در این بخش امکان پیگیری درخواست ها و سرویس های شخصی سازی شده قرار داده شده است.
وی افزود: مردم و مخاطبان سازمان تامین اجتماعی می توانند با مراجعه به آدرس اینترنتی http://eservices.tamin.ir  نسبت به ثبت نام و استفاده از سرویس های مختلف اقدام کنند.

گفتنی است تعداد379کارگاه فعال صنفی و پیمانکاری  تحت پوشش تامین اجتماعی شعبه  چلگرد می باشند .

به صفحه رسمی اینستاگرام سازمان تامین اجتماعی بپیوندید
کلید واژه
 

ارسال نظر
۱۰۰
captcha