• ۱۳۹۸ شنبه ۲ شهريور
  • اِسَّبِت ٢٢ ذو الحجه ١٤٤۰
  • Saturday, August 24, 2019
کلیدواژه: 79251
تاریخ انتشار:۱۳۹۸ دوشنبه ۱۶ ارديبهشت، ساعت 15:04
تاریخ بروزرسانی:۱۳۹۸/۲/۱۶
همزمان با 5 می روز جهانی بهدشات دست 15 اردیبهشت ماه سال جاری چهارمین همایش بهداشت دست در بیمارستان دکتر غرضی اصفهان برگزار شد

به گزارش روابط عمومی بیمارستان دکتر غرضی اصفهان، این همایش که با همت و تلاش واحد کنترل عفونت در سالن اجتماعات بیمارستان با حضور ریاست و مدیریت خدمات پرستاری و مامایی و کادر درمانی بیمارستان برگزار شد، شرکت کنندگان به ارائه سخنرانی و مقالات خود پرداختند، در ابتدای این همایش دکتر علیزاده رئیس بیمارستان پس از خوش آمدگویی و توصیه رعایت موازین بهداشتی و رعایت بهداشت دست جهت جلوگیری از ایجاد عفونت بیمارستانی مطالبی را ارائه کردند. پس از آن دکتر بصیرت در ارتباط با عفونت های بیمارستانی و عوارضی که این عفونت ها بجا می گذارند و نقش بهداشت دست در جهت جلوگیری از عفونت بیمارستانی مطالب مفیدی را ارائه کردند.

پس از آن آهنگ جهانی بهداشت دست پخش گردید که مورد استقبال همگان قرار گرفت. در ادامه خانم خلیلی پرستار شاغل در بخش اورژانس به ارائه سخنرانی در ارتباط با تحلیل یک مقاله مرتبط با عوامل موثر در بهداشت دست پرداختند. پس از آن کلیپ رعایت بهداشت دست در 5 موقعیت که با همکاری واحد روابط عمومی، دفتر پرستاری و  شرکت پرستاران شاغل  در بخش های بیمارستان تیه شده بود پخش شد. در ادامه دکتر طغیانیف متخخص عفونی بیمارستان در ارتباط با نقش بهداشت دست در جلوگیری از عفونت بیمارستانی و خانم ربیعی در ارتباط با استراتژیهای ارتقا تبعیت از قوانین بهداشت دست مطالبی را ارائه فرمودند و در پایان نیز دکتر ایزدی پس از جمع بندی مطالب ارائه شده در خصوص هرم دستکش و مواقعی که می شود از دستکش استفاده کرد و زمانی که نباید استفاده کرد سخنانی را ایراد فرمودند. و پس از آن با حضور ریاست و مدیر خدمات پرستاری و مامایی و دکتر طغیانی به رسم یادلود و با اهدا تقدیرنامه و کارت هدیه از همکارانی که در همایش شرکت کرده و به ارائه مقاله پرداخته بودند و یا به نحوی با واحد کنترل عفونت همکاری داشتند تقدیر و تشکر به عمل آمد.

آپارات سراسری - استان ها سروش سراسری - استانها
اظهار نظرات | 0
captcha