• ۱۳۹۸ شنبه ۳۰ شهريور
  • اِسَّبِت ٢١ محرم ١٤٤١
  • Saturday, September 21, 2019
کلیدواژه: 78913
تاریخ انتشار:۱۳۹۸ پنج شنبه ۱۲ ارديبهشت، ساعت 16:04
تاریخ بروزرسانی:۱۳۹۸/۲/۱۴
به مناسبت روز جهانی کارگر از کارگزان زحمتکش بیمارستان دکتر غرضی اصفهان تقدیر به عمل آمد

به گزارش روابط عمومی بیمارستان دکتر غرضی اصفهان در این مراسم که با حضور ریاست و مدیریت بیمارستان، مدیران ارشد، مسئولین و پرسنل خدمات، تاسیسات و آشپزخانه برگزار گردید دکتر علیزاده رییس بیمارستان با اشاره به اینکه روز اول می روز جهانی کارگر است و در تمامی کشورها در این روز مقام کارگر را گرامی می دارند، فرا رسیدن روز و هفته کارگر را به تمامی نیروهای کارگر شاغل در بیمارستان را تبریک گفته و بیان داشت با توجه به وظیفه خطیر کارگران به روز رسانی و افزایش آگاهی در شئونات مختلف کاری لازم و ضروری می باشد. و در پایان نیز با تبریک مجدد این روز صحت و سلامتی و عزت و سربلندی را برای تمامی همکاران آرزو نمود.

در ادامه این مراسم نیز آقای افقهی مدیر بیمارستان نیز با یادآوری رسالت بیمارستان و تاکید بر ایمنی بیمار و توسعه سلامت ضمن توصیه های لازم در این خصوص و تاکید بر ارتقا این دو مقوله مهم در امر خدمت رسانی به مردم، این روز را به قشر کارگر شاغل در بیمارستان تبریک و تهنیت گفت. 

همچنین در ادامه اقای حیدری رئیس امور اداری بیمارستان، مهندس مرموری زاده مسئول واحد فنی مهندسی و آقای تائبی مسئول خدمات ضمن ایراد سخنانی روز کارگر را به تمامی کارگران شاغل در بیمارستان تبریک گفتند و در پایان نیز با اهدای گل و کارت هدیه از زحمات کارگزان زحمتکش بیمارستان تقدیر و تشکر به عمل آمد.

آپارات سراسری - استان ها سروش سراسری - استانها
اظهار نظرات | 0
captcha