زمان انتشار: ۱۳۹۸ يکشنبه ۱۸ فروردين ساعت 15:58 تاریخ بروزرسانی : ۱۳۹۸/۱/۱۸ ساعت 15:57    تعداد بازدید: 47    کد مطلب: 77316

معاون اداری و مالی تأمین اجتماعی:
نهادهای مدنی، نقش مهمی در مناسبات اقتصادی و اجتماعی کشور دارند
معاون اداری و مالی سازمان تامین اجتماعی در خانه کارگر استان آذربایجان شرقی حضور یافت و با دبیر اجرایی خانه کارگر و رئیس فراکسیون کارگری و بازنشستگی شورای اسلامی کلانشهر تبریز به منظور بررسی مسایل کلان جامعه کارگری و بازنشستگی دیدار و گفتگو کرد.


به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، رحیم اردلان، معاون اداری و مالی سازمان تامین اجتماعی در این دیدار گفت: نقش اثرگذار کانون ها و اتحادیه ها در مناسبات اجتماعی، فرهنگی، اقتصادی و سیاسی و مسائل کلان کشور بر هیچ کس پوشیده نیست.
معاون اداری و مالی سازمان تأمین اجتماعی با بیان فعالیت ها و اقدامات انجام شده و در دست اقدام این سازمان در حوزه شاغلین و بازنشستگان و مستمری ‌بگیران، ارائه نقطه نظرات مسئولین هر تشکل پس از جمع بندی و ارائه راهکار و رهنمودهای لازم جهت ارتقای وضعیت فعلی را مهم دانست.

 اردلان افزود: شرکای اجتماعی سازمان تامین اجتماعی اعم از شاغل و بازنشسته، نهادها و تشکل‌ها و کانون‌های برآمده از مواد قانونی، جایگاه مهمی را در رویکردها و برنامه‌ریزی‌ها به خود اختصاص داده است که همه خادمین در سنگر تامین اجتماعی مکلف به ارائه خدمات بهینه به قشر کارگران و بازنشسته ها هستند و در این راستا برنامه‌های متنوعی را در ارائه خدمات رفاهی و درمانی و همچنین اجرای برنامه های کرامت رضوی و نسیم سلامت ، در دستور کار داریم که با همکاری کانون عالی و کانون‌های استانی و شهرستانی و اتحادیه‌ها و تلاش حوزه های فرهنگی و اجتماعی و ورزشی سازمان عملیاتی خواهیم کرد .

در این دیدار کریم صادق زاده دبیر اجرایی خانه کارگر استان آذربایجان شرقی گزارشی از وضعیت بیمه شدگان را در تمامی زمینه ها ارائه و خواستار تدابیر ارزشمند در جهت تحقق خواسته های کارگران و بازنشستگان کلانشهر تبریز و سایر شهرستانهای تابعه استان شد.

وی گفت: یافتن راهکاره هایی به منظور رفع مسایل و مشکلات پیش رو با تشکیل کمیته های تخصصی و ارتباط بیشتر با کانونها و اتحادیه های کارکری وبازنشستگی تسهیل می گردد.

مشاور کانون عالی بازنشستگان تامین اجتماعی گفت: نشست های هم اندیشی منطقه ای رئیس و اعضای هیئت مدیره و بازرسان کانون‌های کارگران شاغل و بازنشسته و مستمری بگیر و اتحادیه‌های کارگری و بازنشستگی تحت پوشش سازمان تامین اجتماعی در ارتباط با حوزه‌های رفاهی و بیمه‌ای و درمانی راهگشای خواسته‌های منتخبان در این سنگرهای خدمت خواهد شد تا به صورت جامع و جمع بندی شده در اختیار مسئولین عالی وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی و مسئولین ارشد سازمان تامین اجتماعی قرار گیرد که این امر در جهت افزایش رضایتمندی جامعه کارگری موثر و مطلوب خواهد بود.

به صفحه رسمی اینستاگرام سازمان تامین اجتماعی بپیوندید
کلید واژه
 

ارسال نظر
۱۰۰
captcha