زمان انتشار: ۱۳۹۷ دوشنبه ۱۳ اسفند ساعت 10:40 تاریخ بروزرسانی : ۱۳۹۷/۱۲/۱۳ ساعت 17:44    تعداد بازدید: 67    کد مطلب: 75889

با هدف بررسی عملکرد سالانه
کمیته فناوری اطلاعات مدیریت درمان تامین اجتماعی استان سمنان تشکیل جلسه داد
جلسه کمیته فناوری اطلاعات مدیریت درمان تامین اجتماعی استان سمنان با هدف بررسی عملکرد سالانه این واحد با حضور مدیر و معاون درمان استان و کارشناسان مربوطه از ستاد مدیریت و واحدهای تابعه برگزار گردید.


به گزارش روابط عمومی مدیریت درمان تامین اجتماعی استان سمنان آخرین جلسه کمیته فناوری اطلاعات مدیریت درمان تامین اجتماعی استان سمنان در سال 1397 با هدف بررسی عملکرد سالانه این واحد در روز دوشنبه 13 اسفندماه و با حضور مدیر و معاون درمان استان و کارشناسان مربوطه از ستاد مدیریت و واحدهای تابعه برگزار گردید.
دکتر سیدمجتبی اکرم مدیر درمان تامین اجتماعی استان ضمن تقدیر از عملکرد بی وقفه و رضایت بخش همکاران واحد فناوری اطلاعات در طول سالجاری به تحولات اساسی و بنیادین سازمان در حوزه it اشاره کرد و گفت: اقدامات صورت گرفته در زمینه ارتقاء خدمات الکترونیکی در راستای استقرار دولت الکترونیک و ارائه سریع و مطلوب خدمات بوده که تامین اجتماعی جزء اولین سازمانهای پیشرو در این مهم می باشد. وی افزود: ماهیت فناوری اطلاعات پویایی و توسعه می باشد و میتوان فناوری اطلاعات را از تاثیرگذارترین مولفه ها بر ارتقاء جایگاه سازمانی یک مجموعه در زمینه ارائه خدمات مطلوب برشمرد. دکتر اکرم ضمن اشاره به پیشرفتهای سریع و جدید در عرصه ارائه خدمات الکترونیکی، به روز بودن اطلاعات و توانمندی ها در حوزه درمان به جهت همگام بودن با سیستم های روز دنیا را بسیار مهم و ضروری عنوان کرد.
دکتر حمید بهمنش معاون درمان تامین اجتماعی سمنان نیز در صحبتهای خود با قدردانی از تلاشهای همکاران، پیشرفتهای یک سازمان را مرهون تلاش و پشتکار جمعی کارکنان و البته وجود زیرساختهای الکترونیکی و ارتباطی مناسب عنوان کرد و گفت: واحد فناوری اطلاعات بعنوان یک واحد راهبردی باید همواره آمادگی لازم را برای ارائه ی خدمات زیرساختی داشته باشد.

به صفحه رسمی اینستاگرام سازمان تامین اجتماعی بپیوندید
کلید واژه
 

ارسال نظر
۱۰۰
captcha