زمان انتشار: ۱۳۹۷ شنبه ۲۷ بهمن ساعت 12:43 تاریخ بروزرسانی : ۱۳۹۷/۱۱/۲۹ ساعت 12:58    تعداد بازدید: 201    کد مطلب: 75086

به مناسبت چهلمین سال پیروزی انقلاب برگزار شد
مسابقات ورزشی کارکنان تأمین اجتماعی استان یزد
به مناسبت چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی و با شرکت تعداد زیادی از همکاران مجموعه تأمین اجتماعی استان یزد یک دوره مسابقات ورزشی در رشته‌های مختلف در گروه‌های خواهران و برادران برگزار شد .


به گزارش روابط عمومی مدیریت درمان استان یزد : در این دوره از مسابقات که در طول دهه فجر انقلاب اسلامی و به مناسبت چهلمین سال پیروزی انقلاب برگزار شد قریب به 150 نفر ورزشکار همکار تأمین اجتماعی حضور داشتند .
در این دوره از مسابقات که در رشته‌های تیمی فوتسال چهارجانبه و والیبال چهارجانبه آقایان و نیز رشته‌های انفرادی تنیس روی میز ، بدمینتون ، شطرنج و دارت برادران و خواهران برگزار شد تیم‌های فوتسال مدیریت درمان و والیبال درمان ب مقام‌های اول مسابقات چهار جانبه را از آن خود کردند .
در رشته تنیس نیز آقایان علی جعفری‌نژاد ، ابراهیم زارع و محمد هاشم گلزار اول تا سوم شدند . همچنین در رشته بدمینتون بانوان ، خانمها افسر قانعی ، سیما سام نیا و سمیرا محمل زا مقام اول تا سوم را از آن خود کردند و در گروه برادران ، آقایان دکتر بهروز سجادی ، مجتبی میرزایی و دکتر ابوالفضل روناسیان اول تا سوم شدند .
در مسابقات شطرنج نیز آقایان سید سعید خلیل‌زاده ، رسول اسدی و علی شاوردی به مقام اول تا سوم دست یافتند .
همچنین در رشته دارت آقایان محمد جواد مقصودی ، حمید باغیان و ابوالفضل برزگری و خانم‌ها طیبه زارع ، مهدیه رحمانی و فاطمه کریمی مقام‌های اول تا سوم برادران و خواهران را کسب کردند .

به صفحه رسمی اینستاگرام سازمان تامین اجتماعی بپیوندید
کلید واژه
 

ارسال نظر
۱۰۰
captcha