زمان انتشار: ۱۳۹۷ پنج شنبه ۱۱ بهمن ساعت 12:24 تاریخ بروزرسانی : ۱۳۹۷/۱۱/۱۱ ساعت 12:24    تعداد بازدید: 62    کد مطلب: 73696

همزمان با ایام دهه فجر،
ششمین کارگزاری رسمی استان در بوئین زهرا افتتاح گردید
طی برگزاری مراسم افتتاح ششمین کارگزاری رسمی تامین اجتماعی استان در شهرستان بوئین زهرا که با حضور نماینده مردم بوئین زهرا، فرماندار، مدیر کل، مسئولین استانی و شهرستانی در روز چهارشنبه مورخ 10‏/11‏/97 تشکیل شد، روح اله بابائی صالح ضمن گرامیداشت یاد و خاطرات مدیر عامل فقید و معاونت حقوقی فقید سازمان و بیان تلاش های بی دریغ ایشان در دوران خدمتگزاری به آسیب پذیرترین اقشار جامعه به ویژه همراهی شخص مرحوم دکتر نوربخش در زلزله کرمانشاه و جراحی بیماران در آن زمان تصریح نمود: شرایط کنونی جنگ اقتصادی، مدیریت، خدمت و دلسوزی صادقانه را می طلبد و خدا را شاکریم که از منابع انسانی قدردان برخورداریم و امید است در آستانه ی چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی خدمتگزاری صدیق برای ملت عزیز ایران اسلامی بوده و خیر و برکت این اعمال را شاهد باشیم.


نماینده مردم بوئین زهرا در مجلس شورای اسلامی در ادامه از دستگاه های زیر مجموعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی خواستار همکاری بجد با سازمانی به عظمت تامین اجتماعی در مسیر حمایت از سرمایه ی بیش از نیمی از افراد تحت پوشش سازمان  در سطح کشور گردید و گفت: شرایط کنونی من جمله فشار تحریم ها شرایط مناسبی برای مردم ایجاد نکرده و صرفا با رفتاری صادقانه می توان امید را در دل مردم زنده نگه داشت و از ایجاد تفرقه و دوگانگی توسط عده معدودی در اجتماع جلوگیری کرد.
وی در خاتمه ضمن اشاره به دو نوبته بودن درمانگاه شهرستان بوئین زهرا، تخصیص مجهز ترین آمبولانس به شهرستان، بر هماهنگی جهت تخصیص دستگاه سونوگرافی و احداث خانه کارگر و مجموعه ورزشی تاکید نمود.
مدیر کل تامین اجتماعی استان قزوین نیز ضمن تبریک ایام و مساعدت همه جانبه نماینده مردم بوئین زهرا و فرماندار آن در مسیر امانتداری از سرمایه اندوخته جمعیت 63 درصدی تحت پوشش استان صنعتی قزوین گفت: در شهرستان بوئین زهرا با 19 هزار بیمه شده اصلی و 2800 خانوار مستمری بگیر 50 درصد از جمعیت شهرستان را تحت پوشش خود داشته و امید است با همدلی یکدیگر طعم این خدمتگزاری به کام مردم شریف ایران اسلامی شیرین تر از گذشته گردد و افتتاح ششمین کارگزاری رسمی در شهرستان بوئین زهرا با ارائه ی 20 نوع خدمت سازمانی در این ایام را به فال نیک می گیریم تا با همکاری مجامع کارگری و کارفرمائی آنچه مورد نظر سازمان و در مسیر اهداف عالیه آن بوده عملیاتی گردد.
سیروس نصیری در ادامه ارائه بهترین خدمات را در ایام اله دهه مبارک فجر برای مردم نظام خواستار گردید و تصریح نمود: امید است در فضای خدمت رسانی با اقدامات برجسته ی مجموعه همکاران استان در مسیر رضایت باریتعالی و مخاطبین خود با هدف نظارت بیشتر و کاهش هزینه های سازمانی با ارائه ی خدمات الکترونیکی موفق تر از گذشته عمل نمائیم.
ششمین کارگزاری رسمی تامین اجتماعی استان در شهرستان بوئین زهرا به مدیریت عاملی سرکار خانم شهناز دهقان نژاد به کد فعالیت 9309 و شماره تلفن 02834230329  به آدرس شهرستان بوئین زهرا. بلوار شهید بهشتی. خیابان لاله پلاک 54 راه اندازی گردید.

به صفحه رسمی اینستاگرام سازمان تامین اجتماعی بپیوندید
کلید واژه
 

ارسال نظر
۱۰۰
captcha