زمان انتشار: ۱۳۹۷ چهارشنبه ۱۰ بهمن ساعت 17:13 تاریخ بروزرسانی : ۱۳۹۷/۱۱/۱۰ ساعت 17:13    تعداد بازدید: 237    کد مطلب: 73670

مهلت 10 روزه برای خانوارهای جامانده از بسته حمایتی
رئیس و کارشناس ارشد روابط عمومی اداره کل تامین اجتماعی خراسان شمالی از مهلت 10 روز برای خانوارهای جامانده از بسته حمایتی دراستان خبرداد.


به گزارش روابط عمومی اداره کل تامین اجتماعی خراسان شمالی ، محمد علیزاده با اعلام این خبر گفت: چنانچه مجموع درآمد اعضای خانواری که بیمه پرداز سازمان تامین اجتماعی هستند، کمتر از 3 میلیون تومان درماه است  و تا کنون بسته حمایتی خود را دریافت نکرده اند تا 10 روز فرصت بهره مندی از مزایای بسته حمایتی دارند.
وی افزود: این افراد در صورت دارا بودن شماره تلفن همراه اول، لازم است کد ملی خود را به #8*142* و درصورت دارا بودن شماره همراه ایرانسل و رایتل باید کد ملی خود را به #8*1420* ارسال کنند.
علیزاده اظهار داشت : همچنین معترضین برای ثبت اعتراض خود در سامانه مذکور 10 روز فرصت دارند.
وی متذکر شد:  وزارت رفاه تنها درخواست هایی را پیگیری خواهد کرد که کد ملی سرپرست خانوار یارانه بگیر به همراه شماره تلفن وی و یا یکی از اعضای خانوارش در سامانه ثبت شده باشد
گفتنی است تعداد مستمری بگیران تحت پوشش این اداره کل  در استان حدود 15 هزار نفر  و تعداد بیمه شدگان اصلی تحت پوشش نیز در حدود 108 هزار نفر می باشند.

به صفحه رسمی اینستاگرام سازمان تامین اجتماعی بپیوندید
کلید واژه
 

ارسال نظر
۱۰۰
captcha