زمان انتشار: ۱۳۹۷ سه شنبه ۹ بهمن ساعت 14:47 تاریخ بروزرسانی : ۱۳۹۷/۱۱/۹ ساعت 14:47    تعداد بازدید: 316    کد مطلب: 73594

معاون اداری و مالی سازمان تامین اجتماعی خبر داد:
روش های مختلفی برای تسهیل پیگیری بسته حمایتی دولت جهت مخاطبین سازمان تعریف شده است
معاون اداری و مالی سازمان تامین اجتماعی گفت: روش های مختلفی از سوی این سازمان برای تسهیل در پاسخگویی به بیمه شدگان و مستمری بگیران (مخاطبین تامین اجتماعی ) در خصوص بسته حمایتی دولت تعریف شده است.


به گزارش روابط عمومی اداره کل تامین اجتماعی آذربایجان شرقی، به نقل از پایگاه اطلاع رسانی سازمان تامین اجتماعی، رحیم اردلان افزود: یکی از راههای پاسخگویی و استعلام در مورد بسته حمایتی، کد دستوری است. مشترکین همراه اول می توانند از طریق کد دستوری #9*142*  از وضعیت بسته حمایتی خود آگاه شوند و برای مشترکین رایتل نیز کد دستوی#9*1420* اختصاص یافته است.

اردلان گفت: در صورتی که افرادی خود را واجد شرایط دریافت بسته دولت می دانند و تاکنون این کمک را دریافت نکرده اند می توانند از طریق شماره گیری کد دستوری #8*142* ویژه مشترکین همراه اول و شماره گیری کد دستوری #8*1420* ویژه مشترکین رایتل نسبت به ثبت نام اقدام کنند تا نتیجه بررسی به سرپرست خانوار پیامک شود.

معاون اداری و مالی سازمان تامین اجتماعی با اشاره به روش استفاده از اینترنت به عنوان یکی دیگر از راههای پاسخگویی در خصوص سبد کالا گفت: همچنین به منظور پاسخگویی سریعتر و در راستای گسترش کانال های ارتباطی، سامانه استعلام وضعیت سبد حمایتی کالا برای سرپرست خانوار، در آدرس https://di.tamin.ir/sabadkala  برای بهره برداری در دسترس است.

اردلان افزود: مرکز ارتباطات مردمی سازمان تامین اجتماعی CRM با شماره تماس 1420 کماکان آماده پاسخگویی به مردم در مورد بسته حمایتی دولت بوده و همچنین سامانه پیامکی 10001420 نیز در این خصوص فعال است.

به صفحه رسمی اینستاگرام سازمان تامین اجتماعی بپیوندید
کلید واژه
 

ارسال نظر
۱۰۰
captcha