زمان انتشار: ۱۳۹۷ دوشنبه ۲۴ دي ساعت 10:43 تاریخ بروزرسانی : ۱۳۹۷/۱۰/۲۴ ساعت 10:43    تعداد بازدید: 105    کد مطلب: 72641

دیدار صمیمی مدیر کل تامین اجتماعی استان اردبیل با فرماندار مشگین شهر
مدیر کل تامین اجتماعی استان اردبیل روز شنبه با سفربه شهرستان مشگین شهر به همراه معاون بیمه ای با فرماندار و شهرستان مشگین شهر دیدار کرد .


به گزارش روابط عمومی و امور فرهنگی اداره کل تامین اجتماعی استان اردبیل؛ سعید بشرخواه در این دیدار ضمن بیان گزارشی از عملکرد تامین اجتماعی در استان ، از سازمان تامین اجتماعی بعنوان بزرگترین نهاد عمومی غیر دولتی کشور فرض و اضافه کرد سازمان تامین اجتماعی یک سازمان بیمه گر اجتماعی به بیش از نصف جمعیت کشور خدمات ارایه می نماید.
وی بابیان اینکه سازمان تامین اجتماعی وظائفی در جهت تامین منابع با هدف مدیریت مصارف را عهدار می باشد افزود منابع سازمان تامین اجتماعی متکی به حق بیمه می باشد  و لازمه ایفای تعهدات سازمان در قبال شرکای اجتماعی وصول حق بیمه ومطالبات معوق سازمان است .که وصول این مطالبات همکاری تمامی سازمانها و ادارات را می طلبد .
مدیر کل استان اضافه کرد در سازمان تامین اجتماعی یک رابطه متقابلی وجود دارد و تا زمانی که منابع در آمدی سازمان ،تامین نشود و حق بیمه ای وصول ننماید بالطبع درارائه خدمات قانونی بموقع مخاطبین مواجه با مشکلات عدیده خواهد بود .
همچنین در این دیدار دکتر صمدی فرماندار مشگین شهر ضمن رضایت از تعامل تامین اجتماعی استان با سایر ادارات ،از عملکرد تامین اجتماعی استان و شهرستان و از حضور مدیر کل تامین اجتماعی استان در شهرستان و فرمانداری مشگین شهر تقدیر و تشکر کرد.
سعید بشرخواه در ادامه سفر به شهرستان مشگین شهر ضمن بازدید و نظارت بر روند فعالیت و ارائه خدمات واحدهای اجرائی تامین اجتماعی شعبه مشگین شهر با مراجعین و مخاطبین شعبه که قبلا توسط روابط عمومی تامین اجتماعی استان   اطلاع رسانی شده بود دیدار و مسائل و مشکلات بیمه شدگان ،مستمری بگیران ،و کارفرمایان را مورد بررسی قرار داد.

به صفحه رسمی اینستاگرام سازمان تامین اجتماعی بپیوندید
کلید واژه
 

ارسال نظر
۱۰۰
captcha