زمان انتشار: ۱۳۹۷ شنبه ۲۲ دي ساعت 09:26 تاریخ بروزرسانی : ۱۳۹۷/۱۰/۲۲ ساعت 09:26    تعداد بازدید: 64    کد مطلب: 72557

مدیر کل تامین اجتماعی استان خبر داد:
دانش آموزان استان از شعب تامین اجتماعی بازدید می کنند
نظر به ضرورت ارتقاء دانش و فرهنگ بیمه های اجتماعی و ترویج مفاهیم بیمه و تامین اجتماعی در بین مقاطع تحصیلی، اردوهای آموزشی بازید دانش آموزان در سطح شعب تامین اجتماعی استان برگزار می شود.


به گزارش روابط عمومی اداره کل تامین اجتماعی استان در جلسه هماهنگی برنامه های بازدید دانش آموزان که با حضور مدیر و کارشناسان سازمان دانش آموزی استان برگزار گردید  مدیر کل تامین اجتماعی با اعلام این خبر گفت:فرهنگ سازی و ارتقاء سطح آگاهی عمومی به ویژه نسل مولد و کارآفرین فردا، شناخت و ارتقاء سطح عمومی فرهنگ بیمه تامین اجتماعی ،ایجاد ثبات اجتماعی و ارتقای کیفی سرمایه های اجتماعی،ترویج فرهنگ بیمه های اجتماعی و گسترش پوشش بیمه ای و توانمندی بازدیدکنندگان برای پذیرش مسئولیت اجتماعی با توجه به مقررات و قوانین تامین اجتماعی از اهداف این طرح می باشد.
غلامرضا محمدی افزود:هر کودک ،نوجوان و جوانی که در حال حاضر  مشغول به تحصیل در مدارس و دانشگاهها    می باشد در آینده جزء شاغلین کشور محسوب می شود لذا ضروری است با آگاهی و شناخت از سازمان تامین اجتماعی به بازار کار و اشتغال وارد شده و از حقوق خود آگاهی یابند.
وی خاطر نشان کرد:در این زمینه با سازمان دانش آموزی و اداره کل آموزش و پرورش هماهنگی لازم انجام پذیرفته است و دانش آموزان منتخب کلاسهای نهم،دهم و یازدهم در قالب گروههای 40 و 20 نفره از مراکز بیمه ای تحت پوشش تامین اجتماعی استان بازدید و با وظایف و خدمات سازمان تامین اجتماعی آشنا می شوند.
رضایی ،مدیر سازمان دانش آموزی استان در ادامه افزود:در این سلسله از بازدید های دانش آموزی و با هماهنگی های صورت گرفته، قریب به 600نفر از دانش آموزان برجسته ی عضو تشکل های پیشتاز مدارس استان با سازمان تامین اجتماعی و خدمات تاثیر گذار آن در خانواده ها آشنا خواهند شد.

به صفحه رسمی اینستاگرام سازمان تامین اجتماعی بپیوندید
کلید واژه
 

ارسال نظر
۱۰۰
captcha