زمان انتشار: ۱۳۹۷ يکشنبه ۱۶ دي ساعت 09:37 تاریخ بروزرسانی : ۱۳۹۷/۱۰/۲۵ ساعت 09:24    تعداد بازدید: 88    کد مطلب: 72244

رابطین بیمه ای کارگاهها با قوانین و مقررات تامین اجتماعی آشنا شدند.
دوره آموزشی رابطین بیمه ای کارگاههای استان با همت اداره کل تامین اجتماعی استان و با حضور مدیر گروه ارتباطات اداره کل فرهنگی و اجتماعی کارفرمایان و سازمانهای سازمان تامین اجتماعی و نمایندگان کارفرمایان سراسر استان به منظور آشنایی آنان با قوانین مقررات سازمان تامین اجتماعی برگزار شد.


به گزارش روابط عمومی اداره کل تامین اجتماعی ، در این دوره آموزشی که  مدیر کل تامین اجتماعی استان با اشاره به ضرورت آشنایی رابطین بیمه ای با قوانین و مقرارت تامین اجتماعی گفت: وجود بیش از 11 هزار کارگاه فعال در استان زمینه  را برای برگزاری چنین همایشی جهت آشنایی با ضوابط بیمه ای بواسطه تسهیل فرآیند ها و نحوه دسترسی به خدمات سازمان تامین اجتماعی در حوزه کارفرمایی را فراهم نموده است.
غلامرضا محمدی بر  ارسال لیست و حق بیمه کارگران  در موعد مقرر تاکید کرد و گفت: با ارسال به موقع لیست و پرداخت حق بیمه از یک سو سازمان تامین اجتماعی را در ارائه خدمات مطلوبتر به کارگران و بیمه شدگان یاری و از سویی دیگر کارگاه مشمول جریمه عدم ارسال بهنگام لیست و یا پرداخت حق بیمه نخواهد شد و قطعا با این حرکت هر دو طرف معادله منتفع خواهند شد.
 عابدی روش  نماینده اداره کل فرهنگی و اجتماعی کارفرمایان و سازمانهای سازمان تامین اجتماعی نیز گفت: سازمان تامین‌اجتماعی   با اجرای سیاست‌ها و برنامه‌های متنوع فرهنگی و اجتماعی  می کوشد علاوه بر افزایش میزان رضایتمندی شرکای اجتماعی، سطح تعامل اثرگذار با جامعه کارفرمایی کشور را نیز بهبود ببخشد و به سمت بهره‌گیری از ظرفیت‌های آشکار و نهان تشکل‌های قانونی کارفرمایی گام بردارد.
  سپس صادقی سرپرست معاونت بیمه ای اداره کل استان به صورت مبسوط مباحث مربوط به تکالیف کارفرمایان در حوزه تامین اجتماعی را برای حضار تشریح نمود.
در پایان این کارگاه نیز پانل پرسش و پاسخ با حضور مدیر کل استان ،نماینده معاونت فرهنگی و اجتماعی سازمان و کارشناسان تخصصی جهت پاسخگویی به مسائل و مشکلات کارفرمایان برگزار شد.

به صفحه رسمی اینستاگرام سازمان تامین اجتماعی بپیوندید
کلید واژه
 

ارسال نظر
۱۰۰
captcha