• ۱۳۹۸ پنج شنبه ۳۱ مرداد
  • اِلخَميس ٢۰ ذو الحجه ١٤٤۰
  • Thursday, August 22, 2019
کلیدواژه: 71937
تاریخ انتشار:۱۳۹۷ دوشنبه ۱۰ دي، ساعت 08:05
تاریخ بروزرسانی:۱۳۹۷/۱۰/۱۰
به منظور رفاه حال بیمه شدگان و مستمری بگیران؛

نوبت دهی شعب تامین اجتماعی از هر دو طریق حضوری و غیرحضوری انجام می شود

مدیر کل دفتر راهبری سیستم های سازمان تامین اجتماعی در خصوص شیوه های نوبت دهی در شعب این سازمان گفت: نوبت دهی شعب تامین اجتماعی از طریق وب سایت ، تلفن همراه و حضوری انجام می شود.

به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، مهندس علی معیری افزود: سامانه نوبت دهی متمرکز و غیرحضوری در بستر تلفن همراه از طریق USSD و وب reserve.tamin.ir جهت اخذ نوبت و بر اساس سرویس کاتالوگ سازمان تامین اجتماعی طراحی و پیاده سازی شده است.
وی اظهار داشت: هدف اصلی از راه اندازی این سامانه، مدیریت تقاضای مراجعین به شعب و به تناسب آن مدیریت و تخصیص ظرفیت مناسب، جهت ارائه خدمات تعریف شده است و به صورت موازی و در کنار روش سنتی اخذ نوبت تنها به عنوان روشی موازی در جهت تسهیل سازی و صرفه جویی در زمان مراجعه کنندگان به شعب عملیاتی شد.
مهندس معیری با بیان اینکه دریافت نوبت با روش های الکترونیکی کاملاً اختیاری است و ارائه خدمات در شعب منوط به اخذ نوبت دهی اینترنتی نیست، خاطرنشان کرد: آموزش اخذ نوبت به مردم در شعب تامین اجتماعی توسط کارکنان انجام می شود.
مدیر کل دفتر راهبری سیستم های سازمان تامین اجتماعی گفت: در حال حاضر اقدامات لازم جهت راه اندازی نوبت دهی غیرحضوری بر روی سرشماره #142* از طریق اپراتورهای رایتل و ایرانسل در دست اقدام است و بزودی فعال می شود.
وی افزود: این سامانه به گونه ای طراحی شده است که امکان اخذ نوبت به تفکیک هر خدمت، روز و ساعت هایی که دارای ظرفیت خالی است برای مخاطبین قابل انتخاب است و ضمن ارسال پیامک یادآوری، امکان اخذ بازخورد و میزان رضایت مخاطبین نیز در آن فراهم شده است.
مهندس معیری با اشاره به دریافت بازخورد از مخاطبان در خصوص نوبت دهی حضوری و غیرحضوری در شعب سازمان تامین اجتماعی گفت: بر اساس نتایج بدست آمده بیش از 65 درصد مردم رضایت خود را در خصوص راه اندازی این سامانه و با توجه به کاهش زمان انتظار اعلام کرده اند.

آپارات سراسری - استان ها سروش سراسری - استانها
Related news
اظهار نظرات | 0
captcha