زمان انتشار: ۱۳۹۷ چهارشنبه ۶ تير ساعت 08:11 تاریخ بروزرسانی : ۱۳۹۷/۴/۶ ساعت 08:11    تعداد بازدید: 236    کد مطلب: 61358

قابل توجه کارفرمایان محترم :
مهلت بخشودگی جرائم بیمه ای کارفرمایان، چهار روز دیگر به پایان می رسد
پایان مهلت قانون بخشودگی جرائم بیمه ای کارفرمایان خوش حساب دهم تیرماه است و کارفرمایان استان تنها چهار روز کاری دیگر فرصت دارند تا با مراجعه به شعب تامین اجتماعی استان همدان و ارائه درخواست از مزایای این قانون استفاده کنند.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی تامین اجتماعی استان همدان  ، کارفرمایانی که جرائم بیمه ای آنها مربوط به قبل از ٩٥/١٢/٢٩ است و هم اکنون نیز رابطه بیمه پردازی آنها با سازمان تامین اجتماعی برقرار است، مشمول قانون بخشودگی جرائم بیمه ای کارفرمایان خوش حساب هستند .
بخشودگی جرائم بیمه ای کارفرمایان خوش حساب شامل کارفرمایان کارگاههای معدنی، تولیدی، خدماتی و صنعتی و اشخاص حقیقی و حقوقی است وتمامی شعب این سازمان در کشور آماده پاسخگویی به کارفرمایان در خصوص این قانون هستند.
به کارفرمایان عزیز توصیه می شود استفاده از این قانون را به روز آخر موکول نکنند و قبل از پایان مهلت تعیین شده به شعب تامین اجتماعی برای تعیین تکلیف بدهی خود مراجعه کنندبدیهی است مهلت قانون مذکور تمدید نخواهد شد.

به صفحه رسمی اینستاگرام سازمان تامین اجتماعی بپیوندید
کلید واژه
 

ارسال نظر
۱۰۰
captcha