زمان انتشار: ۱۳۹۷ دوشنبه ۴ تير ساعت 16:06 تاریخ بروزرسانی : ۱۳۹۷/۴/۵ ساعت 08:39    تعداد بازدید: 556    کد مطلب: 61302

اجرای قانون بخشودگی جرائم بیمه ای کارفرمایان برای حمایت از کا رو تولید است
محمود یارعلیزاده گفت : کارفرمایان خوش حساب تامین اجتماعی فقط تا دهم تیر ماه فرصت دارند تا از 100 درصد بخشودگی جرایم بیمه ای بهره مند گردند.


به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، مدیر کل تامین اجتماعی استان خوزستان با اعلام اینکه طرح بخشودگی جرایم بیمه ای کارفرمایان خوش حساب در راستای حمایت از کارفرمایانی است که در حوزه تولید و خدمات اعم از بخش دولتی ، خصوصی و دیگر دستگاههای اجرایی فعالیت دارند در طول سه سال متوالی اجرا شده است و امسال نیز این طرح از دهم اردیبهشت ماه سالجاری آغاز گردیده و تا دهم تیرماه نیز ادامه دارد.
یارعلیزاده با اشاره به اینکه این قانون فرصت بسیار خوبی را برای صنایع و کارگاههای استان که با مشکلات عدیده ای روبرو هستند فراهم نموده است تصریح کرد : با تمهیدات بعمل آمده با تمام توان از کارفرمایان استقبال نموده و امیدواریم در این فرصت باقیمانده این عزیزان بتوانند ازمزایای بخشودگی جرایم بیمه ای برخوردار شوند.
وی اظهار داشت : از تمامی کارفرمایان بویژه کارگاههای بزرگ استان از جمله گروه ملی صنعتی فولاد ، شرکتهای کشت و صنعت ، شهرداریها و اتوبوسرانی شهرستان اهواز دعوت می کنم تا به این طرح به عنوان یک فرصت برای دستگاه متبوع خود نگاه کنند.

ارتباط مستقیم در فضای مجازی با سرپرست سازمان تامین اجتماعی
به صفحه اینستاگرام سازمان تامین اجتماعی بپیوندید
کلید واژه
 

ارسال نظر
۱۰۰
captcha