زمان انتشار: ۱۳۹۷ شنبه ۱۹ خرداد ساعت 12:50 تاریخ بروزرسانی : ۱۳۹۷/۳/۱۹ ساعت 15:35    تعداد بازدید: 622    کد مطلب: 60693

پیام تسلیت مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی درپی درگذشت ابوتراب فیضی؛
حامی سازمان تأمین اجتماعی و پیشکسوت جامعه کارگری به دیار باقی شتافت
به دنبال درگذشت مرحوم ابوتراب فیضی، پیشکسوت جامعه کارگری و کسی که عمر پربرکت خود را برای حمایت از سازمان تأمین اجتماعی صرف کرد، پیام تسلیتی از سوی مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی صادر شد.


به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، متن پیام صادر شده از سوی دکتر سیدتقی نوربخش بدین شرح است:

انالله و انا الیه راجعون

درگذشت حامی فداکار و دلسوز سازمان تأمین اجتماعی و جامعه شریف کارگران و بازنشستگان باعث تأسف و تأثر گردید.

دفاع توام با دلسوزی عمیق مرحوم ابوتراب فیضی نسبت به سازمان تأمین اجتماعی در یاد و خاطره تمامی مدیران و کارکنان سازمان تأمین اجتماعی و شرکای اجتماعی این سازمان باقی خواهد ماند. آن مرحوم طی عمر با برکت خود منشاء خدمات خیری برای کارگران و سازمان تامین اجتماعی شد و زحمات زیادی برای تصویب قانون و مقررات حوزه تأمین اجتماعی و رفاه اجتماعی کشید و در جهت حفظ منابع و کیان سازمان تامین اجتماعی گامهای موثری برداشت.

درگذشت این حامی فداکار سازمان تأمین اجتماعی را به خانواده و بازماندگان محترم ایشان و همچنین فعالان و کنشگران جامعه کارگری و بازنشستگی و همچنین مدیران و کارکنان سازمان تأمین اجتماعی تسلیت عرض می کنم. برای آن مرحوم غفران واسعه الهی و برای بازماندگان صبرجمیل از درگاه احدیت مسئلت می نمایم.

ابوتراب فیضی از اوایل اردیبهشت در اثر سکته مغزی به حالت کما رفت و در بخش ICU بیمارستان تامین اجتماعی فیاض بخش بستری شد و صبح امروز دارفانی را وداع گفت.

مرحوم ابوتراب فیضی در سال های گذشته به عنوان چهره ماندگار سازمان تامین اجتماعی مورد تجلیل قرار گرفته بود.

تصاویری از شادروان ابوتراب فیضی

به صفحه رسمی اینستاگرام سازمان تامین اجتماعی بپیوندید
کلید واژه
 

ارسال نظر
۱۰۰
captcha