• ۱۳۹۸ دوشنبه ۲۸ مرداد
  • اِلأِثنين ١٧ ذو الحجه ١٤٤۰
  • Monday, August 19, 2019
کلیدواژه: 59118
تاریخ انتشار:۱۳۹۷ شنبه ۱۵ ارديبهشت، ساعت 08:47
تاریخ بروزرسانی:۱۳۹۷/۲/۱۵
یادواره شهید سید احمد رحیمی همزمان با سالروز شهادت این شهید بزرگوار در هیئت ابوالفضلی (مصلی) شهرستان بیرجند برگزار شد

دکترفرزاد فیروزی شامگاه دوشنبه در یادواره سردار شهید سید احمد رحیمی در هیئت ابوالفضلی شهرستان بیرجند (مصلی) اظهار داشت: این یادواره به همت همکاران ما در بیمارستان شهید رحیمی بیرجند برگزار شد.
مدیر درمان تامین اجتماعی خراسان جنوبی افزود: در این راستا سازمان‌هایی اعم از  مدیریت درمان تأمین اجتماعی استان، ارتش استان، بسیج جامعه پزشکی، فرماندهی انتظامی استان، بنیاد شهید و امور ایثارگران استان، سپاه انصالرضا(ع) استان، مرکز آموزش امام رضا(ع) 04 بیرجند، بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس استان، سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بیرجند و موسسه آیه‌های استقامت برای برگزاری این یادواره همکاری داشتند.
وی به اهداف برگزاری این یادواره اشاره و بیان کرد: هدف از برگزاری این یادواره زنده شدن یاد و خاطره شهدا و الگوبرداری از مشی و مرام شهدا است.
مدیر درمان تامین اجتماعی خراسان جنوبی با اشاره به رشادت‌های شهید رحیمی تصریح کرد: شهید سید احمد رحیمی از شهدای شاخص استان و از دانشجویان پیرو خط امام و از پیشتازان بوده است.
فیروزی خاطرنشان کرد: ویژگی‌های خاص و متعددی در این شهید وجود دارد که ایشان را شاخص کرده است و شهید سید احمد رحیمی می‌تواند یک الگو برای نسل جوان باشد، نسل جوانی که تشنه محتوای سالم، اصیل و صحیح است.
وی یادآور شد: باید یاد و خاطره شهدا را زنده نگه داریم و زندگی نامه شهدا را برای نسل جوان بازگو کنیم تا آنان با شهدا بیشتر آشنا شوند.
در این مراسم متن بیانیه سیدمحمد تقی نوربخش مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی در راستای این یادواره توسط  فرزاد فیروزی قرائت شد.
در پایان  مراسم از مادر شهید سید احمد رحیمی و برادر این شهید تقدیر شد

آپارات سراسری - استان ها سروش سراسری - استانها
اظهار نظرات | 0
captcha