• ۱۳۹۸ سه شنبه ۲۹ مرداد
  • اِثَّلاثا ١٨ ذو الحجه ١٤٤۰
  • Tuesday, August 20, 2019
کلیدواژه: 57442
تاریخ انتشار:۱۳۹۷ چهارشنبه ۸ فروردين، ساعت 13:38
تاریخ بروزرسانی:۱۳۹۷/۱/۸

 

متن پیام تبریک «دکتر بابک عدلی» مدیرکل درمان استان تهران به شرح زیر است:

 

 

 

 

 

 

 

 

یا مُقَلِّبَ الْقُلُوبِ وَ الْأَبْصَارِ

یَا مُدَبِّرَ اللَّیْلِ وَ النَّهَارِ

یَا مُحَوِّلَ الْحَوْلِ وَ الْأَحْوَالِ

حَوِّلْ حَالَنَا إِلَی أَحْسَنِ الْحَالِ

با سپاس بیکران به درگاه آفریدگار یکتا که بار دیگر موهبت رویش و سر سبزی را بر گستره پر مهر طبیعت ارزانی فرمود و فصل پر طراوت بهار را که مظهر شادابی و شکوفایی است بهانه رستاخیز عالم امکان قرار داد . حلول سال نو و طلیعه بهار را بحضور همکاران گرامی ، تبریک و تهنیت عرض می نمایم و سالی سرشار از برکت و شادمانی و تندرستی را برای یکایک عزیزان آرزومندم . تغییر فصول و نوزایی طبیعت ، نشان از تقدیر سراسر حکمت خداوند مهر آفرینی دارد تا نو آوری و تولد دوباره ر ا تجربه ای نوین برای بشریت قرار دهد . همکاران گرامی ؛

بدون تردید ما حصل تلاشها ، دستاوردها و اقدامات صادقانه همکاران تلاشگر و سخت کوش ما طی سال گذشته شایسته تقدیر و تکریم فراوان است .

سال ١٣٩٦ در حالی سپری شد که به تدبیر رهبر فرزانه انقلاب ، به سال « اقتصاد مقاومتی ؛ تولید و اشتغال » نام گذاری گردید و با همه فراز و نشیب هایش سالی سرشار از تحول و تازه های علمی و عملی در عرصه های داخلی و اقتدار و سر بلندی در پهنه بین المللی برای کشور عزیزمان جمهوری اسلامی ایران بود . خدا را شاکریم که به ما توفیق خدمت در این میدان نو آوری و شکوفایی را عطا فرمود تا سهمی هر چند اندک در این عرصه را بر عهده داشته باشیم و باز هم قادر بی منتها را سپاسگزاریم که به همه ما توفیق خدمتگذاری در سازمان تامین اجتماعی را عطا فرمود تا در حد توان دین خود را در جهت رفع آلام بیماران ، بیمه شدگان عزیز و مردم خوب استان تهران ادا نمائیم .

اکنون که به آستانه سال ١٣٩٧ قدم نهاده ایم ، فرصت را مغتنم شمرده و ضمن تقدیر و تشکر از زحمات شما در سالی که گذشت ، فرا رسیدن بهار طبیعت و سال نو را به شما همکاران ارجمند و خانواده محترمتان تبریک عرض نموده و از درگاه ایزد منان ، سلامتی و شاد کامی شما عزیزان را مسئلت می نماییم . امید داریم که خداوند متعال در سال جدید توفیق همدلی و توانمندی بیشتر عطا فرماید تا در سال پیش رو با سعی و تلاش مضاعف ، زمینه ساز عملی بخشی از این همدلی ، انسجام و شکوفایی در عرصه ارایه خدمات درمانی مطلوب به بیمه شدگان و مردم عزیز کشورمان باشیم .

طنین قدمهای بهار درلحظاتتان جاری و مقدمش گرامی باد .

دکتر بابک عدلی مدیر کل درمان استان تهران

آپارات سراسری - استان ها سروش سراسری - استانها
اظهار نظرات | 0
captcha