• ۱۳۹۸ سه شنبه ۲۹ مرداد
  • اِثَّلاثا ١٨ ذو الحجه ١٤٤۰
  • Tuesday, August 20, 2019
کلیدواژه: 49356
تاریخ انتشار:۱۳۹۶ شنبه ۲۲ مهر، ساعت 14:25
تاریخ بروزرسانی:۱۳۹۶/۱۰/۹
مدیر درمان تامین اجتماعی اصفهان گفت: در٥ ماهه اول سال ٩٦، ٣٤٠٠٠ نفر در بیمارستانهای استان بسترى شدند که حدود ١٨٠٠٠نفر تحت عمل جراحى قرارگرفتند.

به گزارش روابط عمومی مدیریت درمان تامین اجتماعی استان اصفهان اعتصام پورافزود: از این تعداد ٩٤٨٨ جراحی در بیمارستان دکتر شریعتی  و  ٧٧٥٨ در بیمارستان دکتر غرضی.  ٣٧٥٤ جراحی در بیمارستان حضرت فاطمه الزهرا (س) نجف آباد بوده است.
وی ضریب اشغال تخت در این بیمارستان ها در این مدت را ٨٩/٧٤ درصد و متوسط اقامت بیمار را ٥٥/٢ روز بیان کرد.
وی به برنامه های عملیاتی این مدیریت در سال جاری اشاره کرد و گفت: کاهش آسیب پذیری و ارتقای آمادگی بیمارستانهای  استان، تداوم استقرار استانداردهای اعتباربخشی در بیمارستان ها ، ارتقا هتلینگ برای بهبود کمی و کیفی خدمات قابل ارایه به بیماران و همراهان، ارتقا تجهیزات پزشکی  از جمله این برنامه ها است.
ارتقاء هتلینگ، آشپزخانه صنعتی، احداث پارک کودک، نمازخانه ، سالن جلسات و پلی کلینیک ٥ هزار متری در بیمارستان دکتر غرضی همچنین راه‏ اندازی فیبر نوری در کل مراکز، تجهیز مراکز به سیستم HIS، نظارت اورژانس به بیمارستان از طریق دوربین‎های مدار بسته و ...  از جمله دستاوردهای این مدیریت در دولت تدبیر و امید است.
مدیر درمان تامین اجتماعی استان اصفهان اضافه کرد دفاتر درمانی تامین اجتماعی در مراکز ملکی سازمان حذف و کار ویزیت بیمار بصورت الکترونیکی انجام می شود.

آپارات سراسری - استان ها سروش سراسری - استانها
اظهار نظرات | 0
captcha