• ۱۳۹۸ جمعه ۱ شهريور
  • اِجُّمعَة ٢١ ذو الحجه ١٤٤۰
  • Friday, August 23, 2019
کلیدواژه: 46336
تاریخ انتشار:۱۳۹۶ شنبه ۲۱ مرداد، ساعت 13:09
تاریخ بروزرسانی:۱۳۹۶/۱۰/۹
در اعتباربخشی سال 96 که از طرف وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی انجام گردید سه بیمارستان دکتر شریعتی، دکتر غرضی و حضرت فاطمه الزهرا (س) نجف آباد تامین اجتماعی استان اصفهان موفق به کسب درجه یک شدند.

به گزارش روابط عمومی مدیریت درمان تامین اجتماعی استان اصفهان  سه بیمارستان تامین اجتماعی استان توانستند در اعتبار بخشی سال ٩٦ رتبه ١ را از سوی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی دریافت کنند. در طرح اعتبار بخشی که در سال ٩٦ اجرا شد همه بیمارستا‌ن‌های کشور اعم از بیمارستان دولتی، خصوصی و خیریه بر اساس نحوه عملکرد در زمینه‌های مختلف مانند مدیریت، ایمنی بیمار، منابع انسانی و تجهیزات مورد ارزیابی و اعتبار بخشی قرار گرفتند.
اعتصام پور مدیر درمان استان  در این خصوص گفت: در این طرح که سه بیمارستان تامین اجتماعی در استان اصفهان مورد بررسی قرار گرفتند هرسه موفق به کسب رتبه درجه یک شدند.
وی افزود: در اعتبار بخشی سال ٩٦ مهمترین هدف از اجرای طرح اعتبار بخشی براساس اعلام نظر معاون وزارت بهداشت ،درمان و آموزش پزشکی، ارتقای کیفیت و کمیت در بیمارستان‌ها ، کاهش قصور پزشکی و افزایش رضایتمندی بیماران مد نظر بوده است‌‌.
اعتصام پور ضمن تبریک این موفقیت ارزشمند به خانواده بزرگ تامین اجتماعی، ومردم استان اصفهان گفت: این موفقیت مایه افتخار و سرافرازی این استان و حاصل تلاشها و کوشش‌های شبانه روزی و بی وقفه کلیه پرسنل درمان تامین اجتماعی استان  و ایمان آنان به پیشرفت و سربلندی مدیریت درمان  است.

آپارات سراسری - استان ها سروش سراسری - استانها
اظهار نظرات | 0
captcha