نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی:

سازمان تأمین اجتماعی در یک ریل جدید قرار گرفته است

زمان انتشار: ۱۴۰۰ چهارشنبه ۱۵ ارديبهشت ساعت 11:47
تعداد بازدید: 537 | کد مطلب: 117056
چاپ
چاپ خبر با عکس
سازمان تأمین اجتماعی در یک ریل جدید قرار گرفته است

نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه سازمان تأمین اجتماعی در یک ریل جدید قرار گرفته است، گفت: تبلور همکاری مجلس، تأمین اجتماعی و تشکل‌های بازنشستگان را در فصل بودجه دیدیم که پرداخت 89 هزار میلیارد تومان از مطالبات تأمین اجتماعی از دولت تصویب شد تا متناسب‌سازی حقوق بازنشستگان اجرایی شود.

به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تأمین اجتماعی، عباس مقتدایی اظهار داشت: مجلس یازدهم به دنبال این است که بیشترین حد رضایتمندی در بین بازنشستگان و شاغلین ایجاد شود و بیشترین حد متناسب‌سازی نیز انجام شود.

وی افزود: در مجلس یازدهم با سازمان تأمین اجتماعی روابط دقیق تری برقرار کردیم و بازنشستگان نیز مطالب خود را عمیق‌تر، دقیقتر و با سرعت بیشتر به مجلس اعلام می‌کنند.

مقتدایی با تأکید بر تداوم حمایت مجلس شورای اسلامی از بازنشستگان، گفت: این حرکتی رو به جلو و آغاز یک روند است. بازنشستگان به خواسته و مطالبه به حق خود رسیدند و در بودجه‌های بعدی این موضوع را تقویت خواهیم کرد و باید کاری کنیم که بازنشستگان که صاحبان تأمین اجتماعی هستند احساس کنند که حقوق آنها در بالاترین حد پرداخت می شود.

وی گفت: پاسخگویی به مطالبات وقتی انجام می‌شود که منابع مورد نیاز به این سازمان وارد شود و این کار در بودجه امسال انجام شده است. هرچند هنوز پول را نداده‌اند اما اعتبار آن مشخص شده است و این روند را باید گام به گام ادامه دهیم تا جایی که دولت تمام بدهی خود به تأمین اجتماعی را پرداخت کند و تأمین اجتماعی این امکان را داشته باشد که سرمایه گذاری های جدید انجام دهد و ظرفیت خدمت رسانی به جامعه افزایش یابد.

مقتدایی خدمت به مردم را هدف نهایی مجلس و سازمان تأمین اجتماعی برشمرد و گفت: ما نیازمند همکاری همه بخش ها برای خدمت به مردم هستیم و مجلس شورای اسلامی در بالاترین سطح آماده خدمت به مردم است.اخبار مرتبط