سرپرست مدیریت درمان تامین اجتماعی بوشهر:

تعداد تخت‌های بیماران کرونایی در بیمارستان سلمان فارسی بوشهر افزایش یافت

زمان انتشار: ۱۴۰۰ يکشنبه ۲۹ فروردين ساعت 14:39
تعداد بازدید: 32 | کد مطلب: 116240
چاپ
چاپ خبر با عکس
تعداد تخت‌های بیماران کرونایی در بیمارستان سلمان فارسی بوشهر افزایش یافت

سرپرست مدیریت درمان تامین اجتماعی بوشهر گفت: با سیر صعودی افزایش بیماران کرونایی در استان تعداد تخت‌های بیمارستانی در بیمارستان سلمان فارسی بوشهر افزایش یافت.

به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، دکتر سید جواد رکاب پور سرپرست مدیریت درمان تامین اجتماعی استان بوشهر از افزایش تعداد تخت‌های بیماران کرونایی در بیمارستان سلمان فارسی بوشهر خبر داد و اظهار داشت: با توجه به وضعیت قرمز کرونایی هشت شهرستان این استان  و سیر صعودی افزایش بیماران کرونایی و محدودیت تخت‌های بیمارستان در مقایسه با تعداد بیماران ورودی، مجبور به افزایش تعداد تخت‌های بیمارستانی در بیمارستان سلمان فارسی بوشهر شدیم.
دکتر رکاب پور با اشاره به افزایش تعداد مراجعین و مبتلایان و بستری شدگان کرونایی این بیمارستان گفت: در همین راستا 25 تخت بستری به بخش کرونایی بیمارستان سلمان فارسی افزوده شد.
سرپرست مدیریت درمان تامین اجتماعی استان بوشهر افزود: هم اکنون 45 تخت بیمارستانی در بیمارستان سلمان فارسی به بیماران کرونایی اختصاص دارد.
وی گفت: لازم است پروتکل های بهداشتی با توجه به وضعیت قرمز هشت شهرستان استان بیش از پیش رعایت شود تا فشار مضاعف به کادر درمانی وارد نشود.
دکتر رکاب پور اظهار داشت: با افزایش بیماران بستری با توجه به اینکه باید به بیماران غیر کرونایی نیز خدمات ارائه شود، تخت‌های بیمارستانی برای بیماران کرونایی به سختی در حال تامین است.