زمان انتشار: ۱۳۹۷ چهارشنبه ۲۱ شهريور ساعت 14:58 تاریخ بروزرسانی : ۱۳۹۷/۶/۲۱ ساعت 14:57    تعداد بازدید: 517    کد مطلب: 65711

معاون حقوقی و امور مجلس سازمان تامین اجتماعی:
تعامل با نمایندگان مجلس شورای اسلامی راهبرد سازمان تامین اجتماعی است
معاون حقوقی و امور مجلس سازمان تامین اجتماعی با بیان اینکه تعامل با دستگاههای اجرایی، قانونی و قضائی راهبرد این سازمان محسوب می شود، گفت: این موضوع همواره مورد تاکید مدیر عامل سازمان تامین اجتماعی است.


به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، عبدالرحمن تاج الدین افزود: نشست با نمایندگان مجلس شورای اسلامی برای این سازمان بسیار مهم است از این رو برگزاری نشست با مجامع نمایندگان استانی به مانند سالهای گذشته در دستور کار است و روز گذشته با نمایندگان استان تهران در مجلس شورای اسلامی جلسه خوبی برگزار شد.
وی اظهار داشت: در این جلسه دکتر رضا راعی قائم مقام مدیرعامل و دکتر محمدعلی همتی عضو هیات مدیره تامین اجتماعی از فعالیت های این سازمان در سال های اخیر و پروژه های در حال ساخت تامین اجتماعی گزارش هایی ارائه داشتند و نمایندگان مجلس شورای اسلامی نیز نقطه نظرات خود را مطرح کردند.
تاج الدین گفت: مقرر شد گزارشی از فعالیت های بخش های بیمه و درمان تامین اجتماعی در استان تهران تهیه و به نمایندگان مجلس شورای اسلامی در این استان تحویل شود.
معاون حقوقی و امور مجلس سازمان تامین اجتماعی با اشاره به اثرات مثبت جلسات با نمایندگان مجلس شورای اسلامی افزود: این جلسات در شناخت نمایندگان از خدمات این سازمان و اطلاع سازمان تامین اجتماعی از مطالبات نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی بسیار موثر است.

 


کلید واژه
 

ارسال نظر
۱۰۰
captcha
Page Generated in 0/6650 sec