زمان انتشار: ۱۳۹۸ سه شنبه ۲۴ ارديبهشت ساعت 08:40 تاریخ بروزرسانی : ۱۳۹۸/۲/۲۴ ساعت 10:31    تعداد بازدید: 21    کد مطلب: 79687

مدیر کل تامین اجتماعی اردبیل:
از مجموعه های تولیدی حمایت می کنیم
مدیر کل تامین اجتماعی اردبیل در جمع کارکنان شعبه تامین اجتماعی گرمی گفت: باید با رعایت قوانین و مقررات با کارفرمایان کارگاههای تولیدی تعامل وبا نهایت تلاش و جدیت از مجموعه های تولیدی حمایت کنیم.


به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، سعید بشرخواه با سفر به شهرستان گرمی در بازدید از واحدهای شعبه تامین اجتماعی این شهرستان، پیام سرپرست سازمان را به کارکنان شعبه ابلاغ و از تلاشهای آنان بمنظور تحقق اهداف در سال گذشته و کسب رتبه دوم شعبه گرمی در ارزیابی شش ماهه اول سال ١٣٩٧ دربین شعب هم تیپ تقدیر و تشکر کرد .
وی در این بازدید اظهار داشت: وظیفه داریم در راستای اجرای طرح توسعه خدمات غیرحضوری نهایت تلاش و کوشش کرده و باید جامعه هدف را بسوی خدمات غیر حضوری سوق دهیم .

مدیر کل تامین اجتماعی استان اردبیل گفت: در سالی که به فرموده رهبر عظیم الشان انقلاب اسلامی به سال رونق تولید نام گذاری شده با رعایت قوانین و مقررات با دید مثبت با کارفرمایان کارگاههای تولیدی تعامل ، وبا نهایت تلاش و جدیت از مجموعه های تولیدی حمایت می کنیم .
سعید بشرخواه در دیدار با امام جمعه شهرستان گرمی با اشاره به توسعه خدمات غیر حضوری در پاسخگویی مطلوب و ایجاد رضایتمندی را لازم و ضروری دانست و خاطر نشان کرد: با تکمیل سامانه متمرکز خدمات غیر حضوری سازمان شاهد تحولی شگرف در نحوه خدمت رسانی در سازمان تامین اجتماعی خواهیم بود.
حجت الاسلام والمسلمین صفری امام جمعه شهرستان گرمی نیز در این دیدار ضمن ابراز رضایت از اقدامات تامین اجتماعی در این شهرستان، از خدمات و تلاش های رئیس و کارکنان شعبه در خدمات رسانی به مردم تقدیر و بر اجرای سریع خدمات غیر حضوری با هدف تسریع در ارائه خدمات به مخاطبین که عمدتا از اقشار آسیب پذیر هستند تاکید کرد .
مدیر کل تامین اجتماعی استان اردبیل در این سفر همچنین با بهشتی فرماندار شهرستان گرمی دیدار و مشتری مداری وپاسخگوئی را در زمره راهبردهای پایدار و رویکردهای اصلی این سازمان عنوان کرد و افزود: این مهم جز مشارکت جمعی ،همدلی و وفاق مجموعه همکاران و پیگیری جدی تحقق نمی یابد، و دسترسی به رتبه های برتر،نیازمند تلاش و کوشش بی وقفه است که با مشارکت فعال مدیران و مجموعه همکاران در سطح استان این موضوع تجلی یافته است .

وی با بیان اینکه شعبه تامین اجتماعی گرمی در ارزیابی و رتبه بندی شش ماهه اول سال ١٣٩٧ بر اساس شاخص های از پیش تعیین شده از جمله تکریم ارباب رجوع ،سرعت و سلامت در پاسخ گویی و ...موفق به کسب رتبه دوم در بین ١٢٤ شعبه تامین اجتماعی تیپ ٢سراسر کشور شده است بر استمرار حرکت مثبت برای افزایش رضایتمندی تاکید کرد.

فرماندار گرمی نیز ضمن توصیه به قانونمداری و قانون محوری و ابراز رضایت از اقدامات تامین اجتماعی در شهرستان گرمی و تلاش های رئیس و کارکنان شعبه اظهار داشت: موفقیت در سازمانها مرهون تلاش دسته جمعی و نظارت جامع مدیران است که قطعا در شعبه گرمی نیز این موضوع مصداق داشته و از رئیس شعبه و همکاران وی به لحاظ زحمات در سال ١٣٩٧و شفافیت و پاسخگو بودن به جامعه هدف تشکر و قدردانی می کنم .
در ادامه بهشتی تصریح کرد :امیدوارم عملکرد شایسته و ایثار گرانه همکاران شعبه تامین اجتماعی گرمی الگوی مناسبی برای سایر دستگاههای اداری شهرستان باشد.
در پایان این دیدار لوح تقدیر معاون امور استانهای سازمان تامین اجتماعی به رئیس شعبه تامین اجتماعی گرمی اهدا شد.

ارتباط مستقیم در فضای مجازی با سرپرست سازمان تامین اجتماعی
به صفحه اینستاگرام سازمان تامین اجتماعی بپیوندید
کلید واژه
 

ارسال نظر
۱۰۰
captcha