زمان انتشار: ۱۳۹۷ سه شنبه ۲۱ اسفند ساعت 13:48 تاریخ بروزرسانی : ۱۳۹۷/۱۲/۲۱ ساعت 09:51    تعداد بازدید: 25    کد مطلب: 76354

کارفرمایان و کارگران نقش موثری در توسعه کشور دارند
مدیردرمان تامین اجتماعی ایلام گفت: کارفرمایان و کارگران در توسعه کشور نقش فعال و موثری دارند.


به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، دکتر کریم لاله ماژین در هفتمین جشنواره معرفی چهره های برتر کارآفرینی اظهار داشت: با توجه به اینکه نیمی از جمعیت استان ایلام تحت پوشش تامین اجتماعی قرار دارند، باید به عنوان یک ارگان پاسخگو و رعایت کننده اخلاق اسلامی و ارزش های دینی، ملی و تعاملات اجتماعی با شرکا باشم.

وی افزود: پویایی، پایداری و کارآمدی سازمان با وجود شرکا امکان پذیر است بنابراین باید در سایه تعاملات و همکاری ها حضور چشمگیر کارفرمایان و کارآفرینان که دستاوردهای با ارزش سازمان بشمار می روند، به جامعه هدف رسیدگی کرد.
مدیر درمان تامین اجتماعی ایلام بیان داشت: کارگران و کارفرمایان در عرصه تولید و اشتغال علاوه بر فراهم کردن معیشت انسانی در چرخه توسعه کشور نقش فعالی دارند و سازمان خود را ملزم به حمایت از این جامعه می داند.
وی خاطر نشان کرد: با توجه به شرایط اقتصادی و تحریم های امروز، حمایت از کار و تولید، نسخه شفابخشی است که سازمان می تواند نقش فعال و سازنده ای در این راستا ایفا کند.
لاله ماژین تصریح کرد: از ابتدای سال‌جاری تاکنون  ۳۰۰ هزار بار مراجعه به مراکز درمانی استان و یک میلیون بار مراجعه به دی کلینیک شهر ایلام ثبت شده است.
وی تاکید کرد: پذیرش الکترونیکی و حذف دفترچه از ابتدای سال ۹۶ در مراکز ملکی مدیریت درمان استان ایلام انجام شده که در مراکز درمانی غیر مستقیم این اقدام از آبان ۹۷ آغاز شد.
وی اظهار داشت: بیش از ۳۰۰ مرکز طرف قرارداد سازمان تامین اجتماعی در این استان فعال است که از این تعداد، ۱۵۹ مرکز نسخ الکترونیکی تولید می کنند که امیدواریم با همکاری دانشگاه این میزان افزایش و بسیاری از هزینه های غیر ضروری حذف شود.
مدیر درمان تامین اجتماعی ایلام گفت: تاکنون بیش ۸ هزار و ۵۰۰ کاربر اقدام به ثبت نوبت الکترونیکی و تلفنی در مراکز درمانی این استان کرده است.
گفتنی است، در پایان این مراسم از ۶کارآفرین برتر استان ایلام تجلیل شد.

ارتباط مستقیم در فضای مجازی با سرپرست سازمان تامین اجتماعی
به صفحه اینستاگرام سازمان تامین اجتماعی بپیوندید
کلید واژه
 

ارسال نظر
۱۰۰
captcha