زمان انتشار: ۱۳۹۷ شنبه ۱۳ مرداد ساعت 16:36 تاریخ بروزرسانی : ۱۳۹۷/۵/۱۳ ساعت 16:56    تعداد بازدید: 753    کد مطلب: 63786

دکتر نوربخش:
تامین اجتماعی نخستین خاکریز جنگ اقتصادی است
مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی با بیان اینکه امروز در یک جنگ اقتصادی قرار گرفته ایم، گفت: جنگ اقتصادی، خاکریز می خواهد و امروز این سازمان نخستین خاکریز این جنگ است و در خط مقدم جنگ اقتصادی تمام عیار قرار دارد.


به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی،دکتر سید تقی نوربخش در نشست شورای اداری شهرستان عنبرآباد در جنوب کرمان افزود: امروز در یک جنگ تمام عیار اقتصادی قرار داریم و مطمئنا این جنگ بر سازمان تامین اجتماعی اثرگذار خواهد بود.
وی با بیان اینکه بسیار خرسندم در منطقه جنوب کرمان با تمدن و فرهنگی چند هزار ساله حضور پیدا کردم، ادامه داد: این ششمین سفری است که به استان کرمان دارم و یادم نمی رود مدیران استانی در نخستین سفری که داشتم، اعلام کردند که طی هشت سال هیچ مدیرعاملی به این استان سفر نکرده است.
وی بیان کرد: در شرایط کنونی همه باید دست به دست هم داده و مشکلات مردم را برطرف کنیم زیرا ما مدیون این مردم هستیم و باید پیگیر رفع مشکلات آنها باشیم.
مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی با تاکید بر اینکه مسئولان همواره باید بین مردم باشند ، گفت: نباید بین مردم و مسئولان فاصله بیفتند.
دکترنوربخش ادامه داد: سازمان تامین اجتماعی 41 میلیون نفر را تحت پوشش دارد که این افراد نیمی از جمعیت کشور به شمار می روند و این سازمان به 6 میلیون نفر مستمری بگیر در کشور، مستمری پرداخت می کند.
وی عنوان کرد: تامین اجتماعی در سال جاری ماهیانه 6 هزار و 700 میلیارد تومان مستمری، بدون اتکای به نفت، پرداخت می کند.
مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی همچنین با بیان اینکه جیرفت و عنبرآباد در شمار شهرهای بزرگ این استان به شمار می روند اظهار داشت: ظرفیت پوشش بیمه ای این 2 شهرستان به دلیل غیرصنعتی بودن زیاد نیست و ضریب پوشش بیمه ای کمی دارند.
دکترنوربخش اضافه کرد: در این سفر قول می دهم یک شعبه تامین اجتماعی جدید در جیرفت احداث شود و از آنجا که تعداد بیمه شدگان 80 هزار نفر است شعبه تامین اجتماعی این شهرستان از درجه 2 به سطح یک ارتقا یابد.
وی بیان کرد: در زمینه امکانات درمانی با تعامل دانشگاه علوم پزشکی، چند پزشک متخصص دیگر در این منطقه فعال می شود.
مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی همچنین گفت: مسئولان استانی و شهرستانی طی ماه آینده از امکانات موجود در این منطقه بازدید و یک طرح عملیاتی جامعی با کمک دانشگاه علوم پزشکی ارائه کنند تا یک مرکز درمانی برای تامین اجتماعی احداث یا خریداری شود.
دکترنوربخش تصریح کرد: تعیین تکلیف خرید یا احداث مرکز درمانی جیرفت تا یک ماه آینده مشخص می شود.
وی همچنین به مشکلات شهرستان عنبرآباد اشاره و عنوان کرد: در این شهرستان، باید پرسنل درمانی افزایش یابد و طرح ارتقاء نمایندگی تامین اجتماعی به شعبه انجام شود.
دکتر نوربخش صبح امروز به همراه معاونان و مدیران استانی سازمان تامین اجتماعی به منظور بررسی امکانات درمانی این شهرستانها به جنوب کرمان سفر کرد.

 


کلید واژه
 

ارسال نظر
۱۰۰
captcha