زمان انتشار: ۱۳۹۷ جمعه ۲۹ تير ساعت 09:20 تاریخ بروزرسانی : ۱۳۹۷/۴/۲۸ ساعت 23:42    تعداد بازدید: 202    کد مطلب: 62971

استاندار مازندران:
سازمان تامین اجتماعی در دولت تدبیر و امید متحول شده است
استاندارمازندران گفت : خوشبختانه در دوران مدیریت دکتر سیدتقی نوربخش تامین اجتماعی از حاشیه خارج شده و تحولات گسترده ای را به خوددیده است.


به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، مهندس محمد اسلامی ،در دیدار مدیران کل ودرمان تامین اجتماعی استان مازندران با اشاره به گستره تحت پوشش این سازمان بزرگ بیمه گر اظهارداشت:خدمات دھی به بیش نیمی ازجمعیت کشور حاکی از خطیر بودن نقش وجایگاه سازمان تامین اجتماعی است. حمایت از سازمان  تامین اجتماعی به جهت  نقش بسیارمهمی که درتامین معیشت بازنشستگان  ،دلگرمی نیروی کار و توسعه ورفاه جامعه ایفامی نماید  امری مهم است.
وی  گفت:سازمان تامین اجتماعی دردولت تدبیر وامید خدمات خوبی به مردم ارائه نموده است.
مهندس اسلامی حمایت از  سازمان تامین اجتماعی  وصندوق های بازنشستگی را که  جایگاه مهمی در رفاه وآسایشی جامعه دارند را ضروری دانست وافزود:مساله  صیانت از منابع مالی صندوق های بیمه  امری حیاتی است.
استاندارمازندران کارکرد تامین اجتماعی را بسیارمهم  اعلام کرد وگفت: تامین رضایتمندی مردم دراین نهادکه خدمات وتعهدات  متنوعی دارد بسیارحائز اھمیت است.
اسلامی خاطرنشان کرد: تامین اجتماعی به عنوان سازمانی با مدیریت درآمد هزینه ،دغدغه وصول مطالبات معوقه خود را دارد و  با عمری بیش از ۶٢سال با وجود عدم تعادل منابع با هزینه ها، درجهت ثبات در ارائه تعهدات با محور قرار دادن اقتصاد مقاومتی و اشتغال، برنامه های ارتقای کیفیت و کمیت خدمات خود را به پیش می برد ومابرای کمک به وصول مطالبات معوق این نهادبزرگ بیمه گر  تمام تلاشمان را مینمائیم.

مدیرکل تامین اجتماعی مازندران نیز دراین دیدار گفت:دردولت تدبیر و امید تحولات گسترده ای در خدمت رسانی به مخاطبین سازمان تامین اجتماعی روی داده است
  محمودی، با بیان اینکه سازمان تأمین اجتماعی خدمات گوناگونی را به افراد تحت پوشش ارائه میکند، گفت مهمترین این خدمات تعهدات  بلندمدت شامل ،درمان ،بازنشستگی ،ازکارافتادگی وبازماندگان است.

وی  به اقدامات بی نظیر و بی بدیلی که توسط این سازمان در ٤سال اخیر انجام گرفت اشاره کرد و گفت: برای اولین بار در طول برنامه اول تا ششم باپیگیری ھای سازمان وتائید دولت محترم ونمایندگان معزز مردم درخانه ملت ،مقرر گردیده طبق ماده١٢ دولت بدھیھای قطعی شده به تأمین اجتماعی را پرداخت نماید.
محمودی افزود:در سایه تعامل و همکاری سازنده همه دستگاه ها امکان پیشرفت در تمامی زمینه ها از جمله گسترش کمی و کیفی تامین اجتماعی در استان امکان پذیر است . با هماهنگی و اطلاع رسانی مناسب جهت بسط فرهنگ بیمه و بیمه پردازی و تعامل سازنده بین تامین اجتماعی و دیگر دستگاه ها، می توان رضایت حداکثری آحاد  جامعه  هدف را بدست آورد و با تلا ش های همه مسئولان و تصمیم گیرندگان و نمایندگان مردم امید است در زمینه تقویت این سازمان و احقاق حق بیمه شدگان گام های اساسی  برداشته شود .


کلید واژه
 

ارسال نظر
۱۰۰
captcha