• ۱۳۹۷ دوشنبه ۲۵ تير
  • اِلأِثنين ٣ ذو القعده ١٤٣٩
  • Monday, July 16, 2018
زمان انتشار: ۱۳۹۷ جمعه ۲۲ تير ساعت 09:00 | تاریخ بروزرسانی : ۱۳۹۷/۴/۲۱ ساعت 20:01 | تعداد بازدید: 64 | کد مطلب: 62246

بازدید مدیر کل تامین اجتماعی هرمزگان از کارخانه سیمان

همزمان با هفته تامین اجتماعی، مدیر کل تامین اجتماعی استان هرمزگان در سفر به شهرستان بندر خمیر ضمن بازدید از بخش های مختلف کارخانه سیمان این استان طی نشستی با مدیر عامل این شرکت دیدار و گفتگو کرد.
بازدید مدیر کل تامین اجتماعی هرمزگان از کارخانه سیمان

به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی ، جمعی از مدیران و کارشناسان اداره کل تامین اجتماعی استان هرمزگان و رئیس شعبه بندرخمیر نیز سید فاضل حیدری بلوکی را همراهی می کردند.
مدیر کل تامین اجتماعی استان هرمزگان در نشست مشترک با مدیران این واحد صنعتی و تولیدی اظهار داشت: همه ساله در هفته تامین اجتماعی بازدیدهایی از صنایع بزرگ استان انجام می شود که کارخانه سیمان هرمزگان به عنوان یکی از قطب های صنعتی غرب استان، در اولویت این بازدیدها قرار گرفته است.
وی در بخش دیگری از سخنان خود در خصوص پیگیری روند پرونده های مربوط به مشاغل سخت و زیان آور پرسنل کارخانه که در آستانه بازنشستگی قرار دارند، قول مساعد داد و اظهار داشت: با توجه به ماهیت کار تولید و شرایط محیطی کارخانه سیمان هرمزگان، پرسنل این مجموعه تولیدی در شرایطی قرار دارند که مطابق قانون مشاغل سخت و زیان آور تعریف شده و این سازمان تلاش خود را برای رفع موانع موجود در پرونده بازنشستگی آنها انجام خواهد داد.
در این دیدار دکتر باشتی مدیرعامل شرکت سیمان هرمزگان نیز ضمن تبریک به مناسبت فرا رسیدن هفته تامین اجتماعی، از همکاری صمیمانه بین سازمان تامین اجتماعی با این مجموعه ابراز خرسندی کرد.
شایان ذکر است، در پایان این نشست، نیز تندیسی از طرف مدیر کل تامین اجتماعی استان هرمزگان به دکتر باشتی اهدا شد.

نسخه چاپی نسخه XML فایل خبر ارسال به دوستان
کلید واژه
 
سروش سراسری - سایت اصلی آپارات سراسری - سایت اصلی
زمان انتشار: ۱۳۹۷ جمعه ۲۲ تير ساعت 09:00 | تعداد بازدید: 64 | کد مطلب: 62246
ارسال نظر
نام:
captcha
کد امنیتی:
پست الکترونیک:
نظر: 100

مشاهده دیدگاه بینندگانهفته تامین اجتماعی 19 الی 25 تیر ماه را به بیمه شدگان، بازنشستگان و کارفرمایان محترم این سازمان تبریک عرض می نماییم.
Page Generated in 1/0987 sec