زمان انتشار: ۱۳۹۷ شنبه ۱۹ خرداد ساعت 17:22 تاریخ بروزرسانی : ۱۳۹۷/۳/۱۹ ساعت 17:22    تعداد بازدید: 401    کد مطلب: 60709

پیام نایب رئیس هیأت مدیره سازمان تامین اجتماعی به مناسبت درگذشت مرحوم ابوتراب فیضی
دکتر علی حیدری، نایب رئیس هیأت مدیره سازمان تامین اجتماعی، در پیامی درگذشت مرحوم ابوتراب فیضی پیشکسوت جامعه کارگری را به تمامی بازماندگان و همچنین خانواده سازمان تأمین اجتماعی و شرکای اجتماعی این سازمان تسلیت گفت.


به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، متن پیام صادر شده از سوی دکتر علی حیدری بدین شرح است:

 

انالله و انا الیه راجعون

درخت تناور و پرثمر سازمان تامین اجتماعی ماحصل تلاشها و مساعی برزگران و باغبان هایی دلسوز و دغدغه مند است که عمر با برکت خویش را صرف قوام و دوام آن نموده و می نمایند و در جهت بالندگی و پایداری هر چه بیشتر  آن گام برداشته و بر می دارند.

بی شک سایه ساری سازمان تامین اجتماعی بر سر چندین نسل از اقشار تلاشگر و زحمتکش جامعه، مرهون مجاهدتهای فکری و عملی مدیران، کارکنان و شرکای اجتماعی(بیمه شدگان، مستمری بگیران و کار فرمایان) است و در میان این فعالان و حامیان سازمان تامین اجتماعی، ابوتراب فیضی هم به لحاظ قدمت فعالیت و مداومت کاری و هم به لحاظ ویژگی بارز او یعنی مجاهدت بی شائبه و بدون چشمداشت از کیان سازمان تامین اجتماعی برجسته است.

درگذشت ایشان را به خانواده محترم و سایر بازماندگان معزز ایشان تسلیت عرض نموده و برای روح سترگ او، علو درجات و همنشینی با اولیاء و صلحا از درگاه حضرت احدیت مسئلت می نمایم.

همچنین جا دارد در گذشت ابوتراب فیضی را به سازمان تامین اجتماعی تسلیت بگوئیم چرا که او زندگی خود را وقف این سازمان ساخته بود و دراین راه از هیچ کوششی فروگذار نکرد و تا زمانی که رمقی در جانش بود، برای دفاع از کیان این سازمان قدم زد و پای فشرد و تا زمانی که توانی در بدنش بود، با دستان لرزانش برای اعتلای این سازمان قلم زد.

ارتباط مستقیم در فضای مجازی با سرپرست سازمان تامین اجتماعی
به صفحه اینستاگرام سازمان تامین اجتماعی بپیوندید
کلید واژه
 

ارسال نظر
۱۰۰
captcha