• ۱۳۹۷ چهارشنبه ۳۱ مرداد
  • اِلأَربِعا ١۰ ذو الحجه ١٤٣٩
  • Wednesday, August 22, 2018
زمان انتشار: ۱۳۹۷ شنبه ۱۹ خرداد ساعت 17:22 | تاریخ بروزرسانی : ۱۳۹۷/۳/۱۹ ساعت 17:22 | تعداد بازدید: 272 | کد مطلب: 60709

پیام نایب رئیس هیأت مدیره سازمان تامین اجتماعی به مناسبت درگذشت مرحوم ابوتراب فیضی

دکتر علی حیدری، نایب رئیس هیأت مدیره سازمان تامین اجتماعی، در پیامی درگذشت مرحوم ابوتراب فیضی پیشکسوت جامعه کارگری را به تمامی بازماندگان و همچنین خانواده سازمان تأمین اجتماعی و شرکای اجتماعی این سازمان تسلیت گفت.
پیام نایب رئیس هیأت مدیره سازمان تامین اجتماعی به مناسبت درگذشت مرحوم ابوتراب فیضی

به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، متن پیام صادر شده از سوی دکتر علی حیدری بدین شرح است:

 

انالله و انا الیه راجعون

درخت تناور و پرثمر سازمان تامین اجتماعی ماحصل تلاشها و مساعی برزگران و باغبان هایی دلسوز و دغدغه مند است که عمر با برکت خویش را صرف قوام و دوام آن نموده و می نمایند و در جهت بالندگی و پایداری هر چه بیشتر  آن گام برداشته و بر می دارند.

بی شک سایه ساری سازمان تامین اجتماعی بر سر چندین نسل از اقشار تلاشگر و زحمتکش جامعه، مرهون مجاهدتهای فکری و عملی مدیران، کارکنان و شرکای اجتماعی(بیمه شدگان، مستمری بگیران و کار فرمایان) است و در میان این فعالان و حامیان سازمان تامین اجتماعی، ابوتراب فیضی هم به لحاظ قدمت فعالیت و مداومت کاری و هم به لحاظ ویژگی بارز او یعنی مجاهدت بی شائبه و بدون چشمداشت از کیان سازمان تامین اجتماعی برجسته است.

درگذشت ایشان را به خانواده محترم و سایر بازماندگان معزز ایشان تسلیت عرض نموده و برای روح سترگ او، علو درجات و همنشینی با اولیاء و صلحا از درگاه حضرت احدیت مسئلت می نمایم.

همچنین جا دارد در گذشت ابوتراب فیضی را به سازمان تامین اجتماعی تسلیت بگوئیم چرا که او زندگی خود را وقف این سازمان ساخته بود و دراین راه از هیچ کوششی فروگذار نکرد و تا زمانی که رمقی در جانش بود، برای دفاع از کیان این سازمان قدم زد و پای فشرد و تا زمانی که توانی در بدنش بود، با دستان لرزانش برای اعتلای این سازمان قلم زد.

نسخه چاپی نسخه XML فایل خبر ارسال به دوستان
کلید واژه
 
سروش سراسری - سایت اصلی آپارات سراسری - سایت اصلی
زمان انتشار: ۱۳۹۷ شنبه ۱۹ خرداد ساعت 17:22 | تعداد بازدید: 272 | کد مطلب: 60709
ارسال نظر
نام:
captcha
کد امنیتی:
پست الکترونیک:
نظر: 100

مشاهده دیدگاه بینندگانPage Generated in 1/1268 sec