زمان انتشار: ۱۳۹۷ شنبه ۱۹ خرداد ساعت 15:46 تاریخ بروزرسانی : ۱۳۹۷/۳/۱۹ ساعت 15:46    تعداد بازدید: 397    کد مطلب: 60705

پیام تسلیت معاون فرهنگی و اجتماعی سازمان تامین اجتماعی به مناسبت درگذشت مرحوم ابوتراب فیضی
دکتر محمدرضا جعفریان، مشاور عالی اجرایی و دستیار مدیرعامل و معاون فرهنگی و اجتماعی سازمان تامین اجتماعی، در پیامی درگذشت مرحوم ابوتراب فیضی پیشکسوت جامعه کارگری را به تمامی بیمه شدگان، مستمری بگیران و عموم مردم تسلیت گفت.


به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، در متن این پیام آمده است:

جامعه کارگری و بیمه شدگان تامین اجتماعی کشور، امروز سوگوار مرد بزرگی است که عمر گرانبهای خود را صرف پاسداشت سرمایه های اجتماعی فرزندان این سرزمین نمود و الگوی پرتلاش و ارزشمندی را برای نظام جامع رفاه و تامین اجتماعی کشور به یادگار گذاشت.
زنده یاد ابوتراب فیضی، پیشکسوت جامعه کارگری و بیمه شده های تامین اجتماعی در کشور، به عنوان فردی دلسوز و توانمند خدمات برجسته ای به سازمان تامین اجتماعی و ذینفعان عزیز این سازمان خدمت رسان ارائه نمود. او عمری را در راه ثبت لحظات حساس تاریخ تامین اجتماعی کشور صرف کرده و از خود به یادگار گذاشته است. عشق به مردم و تعصب به آرمانهای بلند تامین اجتماعی از یک سو و امید به ساختن فردایی بهتر در وجود آن مرحوم، او را مصمم برای پیگیری مطالبات به حق این سازمان می نمود.
اینجانب با نهایت تأثر ضایعه‌ درگذشت این اسوه تلاش و خستگی ناپذیری را خدمت خانواده محترم ایشان، جامعه کارگری کشور تسلیت و تعزیت عرض نموده و از خداوند متعال برای آن مرحوم، علوّ درجات و رحمت واسعه‌ی الهی و برای بازماندگان گرانقدر و بستگان ارجمند، صبر و شکیبایی در تحمل این مصیبت را مسألت دارم.
یاد مردان بزرگی همچون زنده یاد ابوتراب فیضی تا ابد بر تارک این مرز و بوم جاودان خواهد ماند و رهروان و دغدغه مندان نظام تامین اجتماعی، مشی این مرد بزرگ و ارزشمند را سرلوحه حرکت خود در مسیر خدمت به میهن عزیزمان قرار خواهند داد.

ارتباط مستقیم در فضای مجازی با سرپرست سازمان تامین اجتماعی
به صفحه اینستاگرام سازمان تامین اجتماعی بپیوندید
کلید واژه
 

ارسال نظر
۱۰۰
captcha