زمان انتشار: ۱۳۹۷ سه شنبه ۱ خرداد ساعت 09:35 تاریخ بروزرسانی : ۱۳۹۷/۳/۱ ساعت 11:58    تعداد بازدید: 1429    کد مطلب: 59988

مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی خبر داد:
اختصاص 600 میلیارد تومان تسهیلات به مستمری بگیران برای خرید کالای ایرانی/ کارفرمایان از 100درصد بخشودگی جرائم بهره مند می شوند
مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی با بیان اینکه این سازمان اقدامات موثری در زمینه فرهنگ سازی خرید کالای ایرانی انجام داده است، گفت: 600 میلیارد تومان تسهیلات برای مستمری بگیران در نظر گرفته شده است که تا برای خرید کالای ایرانی در طرح هایی که در آینده اعلام خواهد شد، از این تسهیلات استفاده کنند.


به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، دکترسیدتقی نوربخش در نخستین هم اندیشی ارائه راهکارها برای حمایت از کالای ایرانی که به همت سازمان صدا و سیما برگزار شد، با اشاره به حمایت این سازمان از کارآفرینان و کارفرمایان برای کاهش هزینه های مالی آنها گفت: طبق مصوبه پیشنهادی، تا دهم تیر ماه سال جاری، کارفرمایان خوش حساب و دارای کارگاه های فعال از 100 درصد بخشودگی جرائم بهره مند می شوند.
وی از اقدامات سازمان تامین اجتماعی در دو طرف عرضه و تقاضا در سال حمایت از کالای ایرانی خبر داد و گفت:  تقسیط اصل بدهی کارفرمایان و بازرسی از دفاتر قانونی طبق مواد قانون تامین اجتماعی فارغ از قیود زمان، مجددا بخشنامه شد. ضمن آنکه خرید و فروش حق بیمه از ماخذ حق بیمه نیز کسر شده است.
مدیر عامل سازمان تامین اجتماعی با بیان اینکه برای کمک به کارآفرینان، طرح اشتغال فراگیر در حال اجراست گفت: طبق این طرح، کارگران بیمه اولی که در سایت سازمان فنی حرفه ای ثبت نام کنند، به مدت یکسال از پرداخت حق بیمه معاف خواهند شد.
دکترنوربخش تصریح کرد: سازمان تامین اجتماعی مصمم است امسال ماهانه یک بخشنامه جدید در چارچوب تسهیل فضای کسب و کار و کاهش هزینه های مالی کارفرمایان صادرکند.
وی از تخصیص شماره تلفن1420 در سامانه مرکز ارتباطات مردمی سازمان تامین اجتماعی(CRM) برای حل مشکلات کارگاه های تولیدی و پرداخت حق بیمه گفت و تاکید کرد: مالیات، حقوق دولت و حق بیمه، حقوق کارگر است و باید در نظر بگیریم که تقویت پوشش ریسک های کارگران و نیروهای مولد که در جهان نیز با ابداع کارفرمایان ایجاد شده، خواهد توانست به آرامش فضا و نیروی کسب و کار کمک کند که آن نیز کمکی بزرگ برای تولید کشور است.

ویدیو توضیحات دکتر نوربخش مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی در خصوص اقدامات سازمان تأمین اجتماعی در حمایت از کالای ایرانی - شبکه تلویزیونی ایران کالا

 

ارتباط مستقیم در فضای مجازی با سرپرست سازمان تامین اجتماعی
به صفحه اینستاگرام سازمان تامین اجتماعی بپیوندید
کلید واژه
 

ارسال نظر
۱۰۰
captcha