زمان انتشار: ۱۳۹۶ يکشنبه ۵ شهريور ساعت 16:20 تاریخ بروزرسانی : ۱۳۹۶/۶/۵ ساعت 16:26    تعداد بازدید: 444    کد مطلب: 47157

دولتمردانی که مردانه به پای آرمان های خود ایستادند
عبدالرحمن تاج الدین، معاون حقوقی و امور مجلس تامین اجتماعی


هفته دولت یادآور خون به ناحق ریخته شهیدانی است که در راه میهن، جان شیرین خود را نثار اعتلای ایران اسلامی کردند. شهیدان رجایی و باهنر، دولتمردانی که مردانه به پای آرمان های خود ایستادند تا امروز فرزندان ما در سایه آرامش و امنیت، برای پیشرفت و اقتدار کهن دیار آریایی، از هیچ تلاشی فروگزار ننمایند.
هفته دولت فرصتی است مغتنم تا موشکافانه، مشفقانه و منتقدانه، کارنامه یک ساله دولت و دستگاه‌های زیر مجموعه آن، مورد بررسی و کنکاش و تفحص قرارگیرد. به همین مناسبت و در این ایام، مجموعه سازمان تأمین اجتماعی نیز مطابق هر سال در تب و تابند تا فعالیتها و برنامه‌هایی را که در طی سال گذشته شروع و یا به پایان رسانده اند، در معرض دید و نظر همگان قرار دهند تا انشالله مورد قبول و توجه مردم عزیز، کارگران زحمتکش، مستمری بگیران شرافتمند و کارفرمایان گرامی قرار گیرد.
از هفته دولت سال 95 تا هفته دولت سال 96، مجموعه بزرگ سازمان تأمین اجتماعی با تمام زیر مجموعه‌ها و معاونت های آن، در پیروی از منویات رهبری معظم انقلاب و سیاست های ابلاغی دولت محترم تدبیر و امید و ریاست محترم جمهور جناب آقای دکتر روحانی، سعی داشته تا در فضایی آرام و به دور از کشمکش های سیاسی و جناحی، تمام تلاش و کوشش خود را بر ارائه خدمات با کیفیت و جلب رضایت‌مندی کارگران، بازنشستگان، مستمری بگیران و کارفرمایان عزیز قرار داده و هر آنچه که در توان داشته برای تسهیل در ارائه خدمات، افزایش کیفیت خدمت رسانی، گسترش خدمات درمانی در دورترین نقاط کشور و .... به کار گیرد.
معاونت حقوقی و امور مجلس سازمان تأمین اجتماعی سعی کرده بنابر مأموریت محوله با پیگیری و رصد مداوم قوانین و مقررات در مرحله تدوین، تصویب و اجرا سازمان را در تحقق اهداف متعالی خویش یاری رساند تا از این طریق رضایت عموم بیمه شدگان را که حجم وسیعی از جمعیت کشور را به خود اختصاص می دهند، فراهم سازد. همچنین این معاونت با استفاده از همه ظرفیت کارشناسی خود و با دفاع مؤثر از منافع بیمه شدگان در مراجع قضایی، تلاش نموده از تضییع اموال عموم بیمه شدگان جلوگیری نماید. بخش دیگری از رسالت این معاونت توسعه قانونمداری در کشور از طریق چاپ و انتشار مجموعه های قوانین، مقررات و آرای مراجع قضایی مرتبط با تأمین اجتماعی است که مدیران و کارکنان سازمان را با قوانین و مقررات لازم الاجرا آشنا نموده و همچنین عموم بیمه شدگان را نسبت به حقوق و تکالیف خود متنبه می نماید. این معاونت تلاش می نماید تا با تداوم و تقویت این اقدامات، گام های مؤثرتری را در جهت تحقق عدالت اجتماعی و رضایتمندی بیمه شدگان بردارد.
جا دارد تا در این ایام فرخنده از زحمات و تلاش های تک تک عزیزانی که در گوشه و کنار این مرز پرگهر و در سازمان تأمین اجتماعی به کار و خدمت صادقانه مشغولند عرض خسته نباشید داشته باشم و از خداوند متعال موفقیت و بهروزی را برای همه بزرگواران آرزو نمایم.
همچنین امیدواریم که دولت دوازدهم در ادامه دولت یازدهم، به پشتوانه رأی 24 میلیونی ملت بزرگ ایران، در مسیر تدبیر و اعتدال گام برداشته و برای ریاست محترم جمهور محبوب کشورمان جناب آقای دکتر حسن روحانی نیز، آرزوی موفقیت در برآورده کردن خواست و نظر اکثریت مردم ایران عزیز را دارم.


کلید واژه
 

ارسال نظر
۱۰۰
captcha