• ۱۳۹۷ چهارشنبه ۳۱ مرداد
  • اِلأَربِعا ١۰ ذو الحجه ١٤٣٩
  • Wednesday, August 22, 2018
اهمیت پژوهش در پیشبرد اهداف سازمان تأمین اجتماعی
در نشست هم‌اندیشی مدیران سازمان تأمین اجتماعی و مؤسسه عالی پژوهش عنوان شد؛
نشست هم اندیشی با حضور مدیران و کارشناسان سازمان تأمین اجتماعی در مؤسسه عالی پژوهش به منظور افزایش تعامل، طرح مشکلات و تسهیل فرآیندها برگزار شد.
شرکت سرمایه گذاری تأمین اجتماعی ( شستا )
شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی که به اختصار شستا نامیده می شود ، در سال 1365 به منظور حفظ و ارتقاء ارزش ذخایر سازمان با سرمایه اولیه 20 میلیارد ریال تاسیس شد و در سالهای بعد در طی چند مرحله مبادرت به افزایش سرمایه گردید .
بانک رفاه کارگران
در اجرای تبصره 39 قانون بودجه سال 1338 کل کشور و نیز ماده 38 قانون تامین اجتماعی، بانک رفاه کارگران با هدف ارائه خدمات بانکی در سراسر کشور و درجهت تامین مسکن کارگران و تسهیل امور بانکی داخلی و خارجی و همچنین در رشته های تولیدی و انجام معاملات غیر منقول در خدمت اقتصاد کشور با سرمایه اولیه 400 میلیون ریال از محل منابع سازمان تامین اجتماعی تاسیس و در سال 1340 شروع به فعالیت نمود.
موسسه خدمات بهداشتی،درمانی میلاد سلامت تهران
موسسه خدمات بهداشتی ودرمانی میلاد سلامت تهران (بیمارستان هزار تختخوابی میلاد) درابتدای سال1380 به منظوراداره بیمارستان هزار تختخوابی میلاد با ساختار مدیریت مستقل تاسیس گردیده است و تامین قسمتی از نیازهای درمانی تخصصی کشور بخصوص بیمه شدگان سازمان تامین اجتماعی را بعهده دارد .
مؤسسه حسابرسی تامین اجتماعی
موسسه حسابرسی تامین اجتماعی در سال 1372 به صورت یک موسسه غیرتجاری تاسیس گردید.

Page Generated in 3/5905 sec